Příspěvky uživatele -

Ložisko st 051 AVL, 12.9.2009
nazdar chlapi. Po čase som sa rozhýbal že vymením ložiská na kľuke toho veterána. Náhodou som stretol starého servisáka zo stihlu, ktorý mi povedal že na spojkovej strane je valčekové ložisko. Týka sa to vraj tých starších modelov. Je to pravda? Ja... celý příspěvek >
Otáčkomer Vari, 27.6.2009
Pri meraní týmto strojčekom som zistil že pri plnom plyne cca 10 sekúnd kolíšu otáčky od 8950 do 9020. Voľnobeh sa hýbe medzi 2500 - 2580. Deje sa to však veľmi pomaly tj. neskáče to rýchlo. Je to normálne, alebo ide o chybu,,strojčeka". Tak mám... celý příspěvek >
FS 55, 23.6.2009
Nazdar Jani. Prosím Ťa koľko,,Pesos" stojí ovládanie plynu a štartovania? Ide to vymeniť aj doma, alebo je tam nejaká finta? Chcem to vedieť skôr ako sa vyberiem za tým našim úchvatným predajcom a servisákom. Mám to po smrti nakoľko môj brat... celý příspěvek >
LIšta, 17.4.2009
Chlapi ďakujem za info.
LIšta, 16.4.2009
Dnes som bol znova v tom našom stihláckom kráme. Kúpil som nejaké drobnosti potiaľ to bolo dobré.Keď som však začal klásť nejaké otázky už to bolo horšie a nakoniec som skončil s novým katalógom v ruke a radou tam si to pozrite. Takže sa pýtam... celý příspěvek >
Motor ms 270/260, 9.4.2009
chcem sa opýtať, či je rozdiel v motoroch na MS 270/260. Pri cca rovnakých kubatúrach majú rovnaké výkony. Farm oproti profi. Väčšinou to býva že profi rada má pri rovnakej kubatúre väčší výkon ako farm. Majú rovnaký valec, kľuku atď? Keďže je... celý příspěvek >
40 let stará nafta, 29.3.2009
Je to voda - vyliať. Elementy sú pomerne drahé.
stihl SR 340, 15.3.2009
Dobrý deň. Otázka znie či je možné týmto strojom postriekať stromy rozrobeným vápenným mliekom z nehaseného vápna. Neviem či to vydrží čerpadlo atď. Potrebujem strieknuť staré jablone proti machom a lišajom. Nerád by som ten stroj poslal NA DRUHÝ... celý příspěvek >
H 40 vyteká olej, 14.2.2009
Nazdar chlapi. Na h40 vyteká olej pri odstávke a mne sa zdá že za mesiac vytiekla tretina nádržky. Pila je síce stará 15r ale vyrezané má max. tak 50 nádržiek. Podľa svokra(píla je jeho) to robila od začiatku a v servise mu vtedy povedali že tam je... celý příspěvek >
stihl 051, 13.1.2009
Ďakujem za radu. Trocha tej pasty tam pre istotu dám. A ešte k zábehu. kárbón z hornej strany piestu, z hornej časti valca, z výfukového kanála je preč. Na kľukovke a ložiskách tj. ihlových aj valivých som nezistil žiadnu vôľu. Jediné čo ma trocha... celý příspěvek >
stihl 051, 13.1.2009
Je potrebné pri doťahovaní valca použiť nejakú pastu proti uvoľňovaniu šroubu, alebo to stačí dotiahnuť na fest samozrejme s citom. Vymenil som piestne krúžky a ešte to nemám poskladané. Ináč vôľa na zámku vo valci pri tých nových piestnych krúžkoch... celý příspěvek >
dekarbonácia motora stihl 051, 30.12.2008
dobrý deň. Podľa rád niektorých skúsených servisákov z tohoto fóra (JS, RB)čo už niečo videli som sa dokopal ku kontrole spaľovacieho priestora na mojej veteránke. Podľa predchádzajúceho majiteľa(švagrov otec), píla nikdy nebola v ťažbe nakoľko ju... celý příspěvek >
stihl 051, 21.12.2008
chcem sa opýtať na demontáž výfuku a valca. rozobral som to a oholil, až sa mi valec ukázal spolu s výfukom ako na dlani. Pri tomto type keď je valec horizontálne to dá trocha roboty. Keď som chcel povoliť tie dva imbusové šrouby čo držia výfuk, tak... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihlka?, 19.12.2008
chcem sa poradiť s pánom RB resp. JS, ktorý sú od fachu. Potrebujem kúpiť nejakú ľahšiu pilku do hory na palivo. Po prečítaní týchto príspevkov mi ako náhrada za moju ľahšiu verziu H40, prichádza do úvahy S260, S270 alebo H346xp. Mám možnosť kúpiť... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika