Příspěvky uživatele - travnikar

Štěpka pod trávník, 21.8.2013
Měl jsem na mysl rozhrnout štěpku a na ní navézt hlínu a rozhrnout ji a to asi v 10cm vrstvě. To jest tak asi 3-5 cm štěpky a na to cca 8-10 cm hlíny.To ba šlo??
Štěpka pod trávník, 20.8.2013
Lze dřevní štěpku s malou zrnitostí použít do hlíny pod trávník, jako hnojivo?Je možné ji zakomponovat pod hlínu? Děkuji za radu. Jenda
Jak daleko může být gril od plotu souseda?, 9.6.2011
Mám na zahradě gril, který je od sousedova plotu asi 50cm. Sousedíme zahradami, jeho dům je vztálen cca 20m. Stěžuje si, že teplo a kouř z komína mu pálí keře, co má za plotem, a že mu smrdí prádlo... udím tak maximálně 2x do roka. Co mám... celý příspěvek >
Kdo poradí s výrobou hydraulického navijáku?, 10.4.2010
No bylo by super, kdyby mi s tím někdo pomohl... no budu tě jistě ještě kontaktovat kvůli podrobnějšímu vysvětlení. Díky Jenda
Kdo poradí s výrobou hydraulického navijáku?, 10.4.2010
Zdar Radku.Sehnal jsem čerpadlo, motor,třetí bod i s pístnicí a rozvaděčem a vyorávačem atd.za cca 3t.kč. No a ten hydromotor bych použil jako pohon k heverovému vrátku, který má jak klapačku-brzda no a s tím odvíjením jsem zatím nic nevymýšlel, ale... celý příspěvek >
Kdo poradí s výrobou hydraulického navijáku?, 10.4.2010
Jak a co Pořídit k malotraktoru domácí výroby, aby měl hydrauliku k pohonu třetího bodu, a hydraulického motoru, který by měl pohánět naviják k přibližování dřeva? Díky Jenda
Podélný řez el. pilou ES2135A, 16.3.2009
Zdravím všechny. Na pořez se dá použít i klasická elektická řetězová pila za pár korun-nejde to tak rychle, ale jde to také-já používám hechtku 2000W a nestěžuju si-když nikam nechvátáte-jde to a pila stojí okolo 2000-2500kč... používám jí na ty... celý příspěvek >
Podélný řez el. pilou ES2135A, 13.3.2009
Zdravím Jardo.No na požezání 2 takových špalíčků padne celá nádržka-ale nevím, kolik se do ní vejde-je fakt, že máš pořád plnej a je i vidět, jak to ubývá. Ale není to zase tak dramatické-na rozřezání 4 kubíků na prkna a trámy jsem spotřeboval asi 8... celý příspěvek >
Už jste si někdo postavil Profi Holder?, 12.3.2009 Obsahuje fotku
No já už mít holendr, tak sem tohle na něm už mohl dělat...
Podélný řez el. pilou ES2135A, 12.3.2009 Obsahuje fotku
No tak dnes jsem se konečně k řezání dostal, ale moc toho nebylo.
Už jste si někdo postavil Profi Holder?, 5.3.2009
Zdenku zdravím tě-ale ten odkaz mi nefunguje-jinak foto pěkné!
Podélný řez el. pilou ES2135A, 4.3.2009 Obsahuje fotku
Zdravím Míro-dnes sem se nakonec k řezání nedostal, jen jsem trochu přemistnoval špalíčky takže k řezání se dostanu asi až zítra-taky jsem dopoledne lisoval brikety-jsem v jednom kole a zítra musím do Prahy...pracovně..
Už jste si někdo postavil Profi Holder?, 3.3.2009
No klobouk dolů Pedro-jenom přečíst celej návod mi dalo pěknou fušku a ta příprava -sám bych se do toho pustil jen ze Zoufalství.Je lepší si takovou věc koupit, alespon pro mne. a ušetřený čas a nervy a vůbec-kovošrot ted za železo nedává skoro... celý příspěvek >
Už jste si někdo postavil Profi Holder?, 3.3.2009
Pedro-dost dobrý! Kam ty na ty vychztávky chodíš? Přemýšlel jsem o tom, a takovou věc bych si rád pořídil-bylo by to k mání?? Líbí se mi, jak je to skladné,rychlé a praktické.Kolik to asi váží? No a nakonec-nebylo by to k mání?
Už jste si někdo postavil Profi Holder?, 3.3.2009
Pěkné vííídeo . Takovou věc bych taky potřeboval..
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika