Příspěvky uživatele - lossmudlos

Zahradní rumpály, 5.5.2009
To je taky pravda. S tím vědrem si to tedy ještě rozmyslím
Zahradní rumpály, 5.5.2009 Obsahuje fotku
Zdravím všechny, minulý víkend jsem "ztloukl" toto. S panem Standou to vůbec nemohu srovnávat, má to moc hezké, ale já to měl zase za 3 dny hotové. Máme domeček v zahrádkářské kolonii a máme tam i septik - dvě betonové obruče v zemi a pořád se... celý příspěvek >
Pochlubte se svými altány, 16.11.2008
Dobrý den paní Danielo, jsem rád, že se Vám pergola líbí, zahřeje to u srdíčka:-). Jinak s kouřem člověk nikdy neví, všude na Internetu najdete info, že by se měl zahradní krb stavět v závětrném místě, v tom případě už nemůžete vůbec předvídat směry,... celý příspěvek >
Pochlubte se svými altány, 15.11.2008 Obsahuje fotku
Pergola je již dostavěna. Dlažbu jsem nakonec položil do betonu. Hodně jsem se rozmýšlel kvůli vodě. Nateče vám do spár a mohla by vám roztrhat dlažbu (ale asi to nebude tak horké, jenom mě trochu vystrašily info tohoto typu na... celý příspěvek >
Pochlubte se svými altány, 15.9.2008 Obsahuje fotku
Máme chatu v zahrádkářské osadě a napadlo nás postavit si u ní pergolu, kde by se dalo relaxovat a povídat s přáteli. Pustil jsem se do toho letos v létě a za 14 dnů bylo skoro hotovo. Zbývá ještě dodělat okapy a dlažbu. Pergola je 3,5 x 4,5 m s... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika