Příspěvky uživatele - DavidSVK

Čo je to za Paphiopedilum?, 23.4.2009 Obsahuje fotku
Kúpil som si jedno paphiopedilum ale neviem či patrí medzi chladnomilné alebo medzi teplomilné, pretože okrem názvu rodu neviem o ňom nič. Poradili by ste mi niekto teda, ako ho pestovať?  prikladám aj fotky
Dendrobium, 10.4.2009 Obsahuje fotku
Dobrý deň,    poradili by ste mi, čo to má moje dendrobium na listoch? Nie je to na všetkých, ale iba na troch či štyroch.  Prikladám aj foto
Orchidea rodu Phalaenopsis - porucha?, 1.11.2008 Obsahuje fotku
Mám jedno orchideu rodu Phalaenopsis. Kúpil som ju asi pred troma mesiacmi. Odvtedy mi stále kvine, čo som samozrejme rád, ale na stopkách kvetov som začal pozorovať, že mi začínajú nadobúdať rovnakú farbu ako kvetný stvol.  Jedná sa o nejakú... celý příspěvek >
List orchidei - choroba?, 12.8.2008 Obsahuje fotku
Nedávno som si kúpil orchideu phalaenopsis, no mojou nedôslednosťou pri kúpe som si na nej nevšimol jeden list, ktorý je nejaký divný. Bojím sa, že je to nejaká choroba. Prosím poraďťe mi, nerád by som o ňu prišiel. foto pošlem...
Množenie medinilly, 7.7.2008
Dobrý deň, kvitne mi rastlina medinilla magnifica a rád by som ju rozmnožil. Čítal som, že odrezkami je to veľmi zdĺhavé. Preto by som ju rád opelil ale ja neviem ako by sa mi to aj podarilo. Ak aj áno, neviedel by som čo ďalej.  Má s tým niekto... celý příspěvek >
Ako sa starať o Cymbídiu počas kvitnutia?, 25.3.2008
           Dobrý deň,  prosím, poradí mi niekto ako sa starať o cymbídiu, keď kvitne? Síce som niečo prečítal, ale tam sa len píše o tom, ako ju donútiť ako kvitnúť a ako sa o ňu starať... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika