Příspěvky uživatele - Mihulka

Mnozeni cesminy, 1.2.2016
Nejsem sice zadny verici, ale budu si s ni povidat a snad si da ric. Diky za vtipnou odpoved.
Mnozeni cesminy, 1.2.2016
Prosila bych o radu, jak namnozit cesminu.Privezla jsem si jednu vetvicku, ale nevim jak ji zakorenit.Dekuji.
Roubovani jabloni, 12.1.2016
Dekuji za odpoved.
Roubovani jabloni, 11.1.2016
Dekuji za radu, pane Milosi, musim rouby balit do vlhka, nebo mohou byt tak, jak je odriznu?
Roubovani jabloni, 11.1.2016 Obsahuje fotku
Prosila bych o radu, zda je mozne odriznout roub jablone, nechat ho ve vlhkem pisku a teprve pozdeji naroubovat na zvoleny stromek.Pri stave plotu mi totiz soused velice poranil jablon.Ma velice krasna a dobra jablka.Chtela bych si ji proto... celý příspěvek >
Prekvapeni u rybnika, 18.5.2010
Po dlouhem patrani na Google jsem dosla k zaveru, ze se opravdu jedna o Arum maculatum.V teto lokalite byla tato kvetina nafocena v 70 letech 20 stol.Dekuji za tip.
Prekvapeni u rybnika, 17.5.2010
Tady nastesti neni zvykem nekde kyticky dolovat.Nasla jsem tu ted i orchidejky.
Prekvapeni u rybnika, 17.5.2010
Fotka je porizena v Anglii pobliz Norwich.Na aron mi to nepripada, kvet byl do fialova a pestik temne fialovy.
Prekvapeni u rybnika, 17.5.2010 Obsahuje fotku
Nevi nekdo, co je to za kytku?
Neznama rostlina, 18.11.2008
Ahoj, dekuji vsem za odpovedi, jedna se opravdu o durman.Jana
Neznama rostlina, 16.11.2008
Neznamemu se omlouvam, koukla jsem na obrazek a pravda, jedna se opravdu o durman obecny.Dekuji tedy za spravny typ.Jana
Neznama rostlina, 16.11.2008
Durman to urcite neni.Jana
Neznama rostlina, 16.11.2008
Dekuji, ale ja vim, jak vypada rulik zlomocny, jen nevim, ze by mel takovy plod, jaky jsem videla na te rostline.Jana
Neznama rostlina, 16.11.2008
Vcera jsemu jedne farmy videla velmi zajimavou rostlinu.Bohuzel jsem nemela sebou fotak, ale pokusim se ji popsat.Listy trochu pripominaly dyni, rostlina mela asi 5cm velke, pichlave zelene bobule.Pry je jedovata a majitel zahrady mi rekl, ze je to... celý příspěvek >
Neznama odruda jablone, 29.8.2008 Obsahuje fotku
Dekuji za odpovedi.Svetlejsi jablko dozrava nyni, neda se skladovat.Je velmi stavnate.Cervene jablicko dozrava take nyni, pada ze stromu.Neni tak stavnate, ale je velmi sladke.Kvety nafotim az na jare.Jinak tady v okoli jablone nejsou, tady maji lidi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika