Příspěvky uživatele - dessinateur

Ožrané mladé listy slivoní, 16.7.2014
Biobit XL je mnohem lepší než Calypso - doporučuji.
Co je to za housenku?, 16.7.2014 Obsahuje fotku
Objevil jsem tuto housenku na slivoni jak okusuje list, nevíte, co je to za druh?
Zvednute rajciny, 9.4.2012
Přijde mi to, jako kdyby byly porušené kořínky.
Vitis vinifera - réva vinná, 13.9.2008
Pravděpodobně Padlí révové.
Černý rybíz a okupant uvnitř větví, 5.8.2008
Patrně se jedná o Nesytku rybízovou (Synanthedon tipuliformis).
Černý rybíz a okupant uvnitř větví, 5.8.2008
Dobrý den, loni při přesazování černého rybízu a letos při odstřihnutí suchých větví jsem zjistil, že uvnitř prutů (mladého 1 rok) je nějaký hmyz. Keř díky tomu chřadne, málo plodí a patrně i hrozí, že odumře. Prosím proto o radu, o co se jedná a... celý příspěvek >
Černý rybíz - jak omladit, kdy přesadit, 5.8.2008
V jedné moudré knize jsem se dočetl, že nejplodnějšími pruty černého rybízu jsou ty mladší než 4 roky a zároveň se doporučuje pravidelně (každý rok) keř prostřihávat, kvůli proslunění, menší šance přítomnosti různých škůdců (vítr jim to nedovolí) a... celý příspěvek >
Černý rybíz, usychání větví, 5.8.2008
V jedné moudré knize jsem se dočetl, že nejplodnějšími pruty černého rybízu jsou ty mladší než 4 roky a zároveň se doporučuje pravidelně (každý rok) keř prostřihávat, kvůli proslunění, menší šance přítomnosti různých škůdců (vítr jim to nedovolí) a... celý příspěvek >
Vitis vinifera - réva vinná, 7.6.2008
Mám počkat, jak se vám povede?
Rezavé tújky, 8.5.2008
Mám stejný problém. Po dvou letech mi letos na jaře začalo pár tůjí rezavět. Zatím nejsou zcela oschlé, ale mám strach, že to tak dopadne. Hnojím je hnojivem pro jehličnaté stromky (dávkování podle návodu), ale možná to bude tím, že jsou pod duby ve... celý příspěvek >
Vitis vinifera - réva vinná, 8.5.2008
Dobrý den, ano, myslel jsem tím (samozřejmě) ne druh, ale odrůdu. Děkuji za odpověď.
Kávovník arabský (Coffea Arabica), 17.4.2008 Obsahuje fotku
- polotropická, stále zelená rostlina (strom dosahující výšky až 9 metrů) původem z Etyopie a Horního Súdánu - deštné pralesy. Květy jsou jasně bílé barvy, aromatické. Zralé plody (peckovice) mají červenofialovou barvu, dozrávají zhruba 8 až 14... celý příspěvek >
Buxus Sempervirens - Zimostráz vždyzelený, 9.4.2008
Pravděpodobně proto, že močovina obsahuje (pro něj) příliš agresivní látky, které mu velice škodí. 
Vitis vinifera - réva vinná, 5.4.2008 Obsahuje fotku
Chtěl bych na zahradě vysadit vinnou révu, ale nevím si rady s vhodným druhem. Místo, kde by měla být, není celý den na slunci. Odpoledne (léto - po 16. hod.) je ve stínu, ačkoliv je to místo směrem na jih (stíní duby), oblast/podnebí: Praha -... celý příspěvek >
Buxus Sempervirens - Zimostráz vždyzelený, 3.4.2008
...zaponměl jsem ještě uvést, že zimostráz nesnáší močovinu, proto se nehodí do zahrad a do míst, kde se pohybují psi a jiná zvířata (nebo opilci).
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika