Příspěvky uživatele - tomingo

Strhnutý závit svíčky, 20.12.2009
Vdaka, skúsim servis HQ.
Strhnutý závit svíčky, 20.12.2009
Zdravím diskutujúcich! Na píle Sachs-Dolmar 100, ročník '84 je strhnutý závit na sviečku. Píla predtým fungovala, síce kompresia už nič moc a nasávala piliny, ale teraz si už ani neodpáli. Je tu nejaká možnosť opravy, alebo ju pošlem na zaslúžený... celý příspěvek >
Husqvarna stařenka 180 S, 4.6.2009
No tak skúsme to cez p. Googla.
Jakou vlastnite rotacni sekacku a koupili by jste si zase tu samou?, 21.4.2009
Mepol-Terra r.v.'70, výkon 5k, po 2. výbruse,  bez pojazdu, záber 45cm, hmotnosť cca 45kg. Maximálna spokojnosť, kúpil by som takú istú novú hneď... :)
Problém motor Tera, 27.11.2008
Tak aby toho nebolo málo: minulý rok sa mi stalo niečo podobné - vadný bol indukčný kábel. Pri štartovaní sa zdalo všetko OK (aj iskra), ale počas zahrievania sa to dusilo až samé chcíplo.
Několik dotazů, jak zacházet s motorovým křovinořezem, 22.3.2008
Poradím aspoň k bodu 4.: týždeň zarobené palivo je v pohode. Neodporúčam však použiť "mix" starší ako mesiac, prípadne je možné ho zmiešať s čerstvou zmesou. Ideálne je zarobiť si toľko paliva, koľko plánujete minúť v najbližšej dobe.
Rotavátor - koľko nožov môže byť?, 22.3.2008
Osobne mám skúsenosti iba so strojom Terra, kde som niekedy tiež nútený pracovať len s jedným nožom po stranách. Podľa toho obrázku sa zdá, že je to niečo podobné, takže problém by nemal byť. Treba skúsiť! :)
Jakou strunu pro křovinořez?, 15.8.2007
Haha, dobre som sa pobavil, jani bude zrejme nejaký ďalší expert! :)Jarda, ktorý túto tému zaviedol, jasne napísal, že neseká profesionálne. Myslím že na tomto fóre je minimálne 90% "weekendových koscov". Patrím k nim aj ja, preto som ponúkol aj môj... celý příspěvek >
Jakou strunu pro křovinořez?, 30.7.2007
za 5 sezón sekania som žiadny rozdiel nepostrehol, teda ak sa nedívam na cenu samozrejme... :)))
Jakou strunu pro křovinořez?, 27.7.2007
tiež som skúšal rôzne priemery a profily nylonových lán. na mojom poloprofi 34ccm/1,5HP stroji je predpísaný priemer 2,4mm, ale vidí sa mi najvýhodnejšie 3mm hexa (šesťhranný profil). seká parádne, netrhá sa a motor ide ľahšie do otáčok. stojí +-70Sk... celý příspěvek >
Údržba sekačky, 26.7.2007
sekací priestor vždy ihneď po práci vystriekam vodou, pretože ak to nechám tak, bude to tvrdé a je s tým čistením  moc práce. ak je nalepené blátko, opláchnem aj kolečká. sem-tam streknem nôž nejakým konzervantom proti rzi
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika