Příspěvky uživatele - jjiri

Elektrocentrála SH 1000 DX, 19.10.2009
Nevím jaký přepínač myslíte, ale má to dva, prvním se zapíná celé zapalování, takže ten je zapnut vždy a druhý zapíná stejnosměrný proud a v návodu píší, že při použití tuším méně než půlka výkonu, má být zaplý i stejnosměrný proud, jinak režim... celý příspěvek >
Elektrocentrála SH 1000 DX, 18.10.2009 Obsahuje fotku
Děkuji za návod, výměnu oleje jsem tedy již provedl a nečekal na 50 hodin. Přidávám obr bez bočních krytů, ale bohužel moc toho vidět není, protože tam jsou další plasty. Jinak ještě dodám, že má obsah 54 cm3, což je podle mě hodně málo a točí v... celý příspěvek >
Elektrocentrála SH 1000 DX, 13.10.2009
Děkuji za odpověď, já jsem si myslel, že 95 nebude vadit, o cenu nejde je to rozdíl pár haléřů, ale spíše o pohodlí a to, že když tankuji do kanystru, tak většinou i do auta a nebo z druhé strany bych musel mít tři kanystry (95,91 a 95 s olejem),... celý příspěvek >
Elektrocentrála SH 1000 DX, 12.10.2009 Obsahuje fotku
Dobrý večer, tak jsem nakonec měl trochu štěstí a narazil jsem na akci právě v obi a sehnal jsem inverotorovou elektrocentrálu, 4t, 850w, 1000w špička, spotřeba (<0,5), je to samozřejmě čína (CMI), ale zatím vypadá fajn. A to nejdůležitější je,... celý příspěvek >
Elektrocentrála SH 1000 DX, 17.9.2009
Tak to zní pěkně jen se obávám, že provoz stejně bude příliš drahý taková 6kw elektrocentrála si vezme minimalně 3 litry toho plynu na hodinu. Jinak jsem získal návod, ale opravdu v něm nic není, jen takové to všeobecné, což mi moc nepomuže, to že... celý příspěvek >
Elektrocentrála SH 1000 DX, 16.9.2009
Nevím co je kogenerační zdroj tepla, ale proč musí být vodou chlazená? Takovou jsem neviděl, ale asi nekoukám po těch správných kategoriích... Jinak čím dál více uvažuji, že teď zase koupím tu starou dvoutaktní, která zůstane jako vždy stále na... celý příspěvek >
Elektrocentrála SH 1000 DX, 16.9.2009
Tak to jsem špatně pochopil. 4 takt mě právě láka, mám ještě jednu elektrocentrálu, která je stará a je to 4 takt přijde mi chod motoru stabilnější a lépe se startuje navíc odpadá nutnost neustále míchat benzín s olejem. Je stará, ale ventily nikdo... celý příspěvek >
Elektrocentrála SH 1000 DX, 16.9.2009
Děkuji za odpověď takže ve finále je možná lepší AVR nemít... Elektrocentrála je asi čína, když se prodává za takovou cenu. U staré jsem měl spíše později problém s podpětím, ale přepětí nenastávalo. Notebook je vůdči podpětí imuní protože jsou dnes... celý příspěvek >
Elektrocentrála SH 1000 DX, 16.9.2009
Až budu mít chvilku tak vám to vyfotím. Vojenská je asi sice fajn, ale jde mi také o provozní náklady. Jinak k tématu elektrocentrála SH1000DX, má prý regulaci AVR, což moc nevím co znamená? Ta původní co jsem měl tento systém asi neměla? Odhaduji,... celý příspěvek >
Elektrocentrála SH 1000 DX, 15.9.2009
Bohužel, manuál nemám- Proto jsem se ptal na zkušenosti, už jsem jim napsal zda by mohli zaslat manuál tak uvidíme když tak ho sem hodím. Jinak rozpočet mám omezen max cca 8000 a to ještě bych si to doma od ženy schytal.:) Dnes jsem koukal ještě na... celý příspěvek >
Elektrocentrála SH 1000 DX, 5.9.2009 Obsahuje fotku
Mám chalupu bez elektrického proudu, takže sháním elektrocentrálu na běžný večerní provoz což je max 400w. Do teď jsem měl tu čínskou, která se u nás prodává pod spoustou značek (2t,650w,20kg) - Vzhledem ke slušné zatěži vydržela celkem dlouho a to... celý příspěvek >
40 let stará nafta, 30.3.2009
Co třeba naftová kamna? Asi to už nikdo nevlastní, ale třeba se nějaký dobrodruh najde a něco vám za to dá.
Motorová pila Partner 421, 4.7.2008
Já mám P422, což je to samé jen s kratší lištou, ta lišta mě odradila právě od 421 - 45 cm je moc podle mě na takovou pilu... Jinak spokojenost i to beznářaďové uchycení funguje bez problému... Každopádně to tady projděte konkretně o partneru se tu... celý příspěvek >
Testy, 30.5.2008
Ok v pořádku asi jste mě uplně nepochopili. Jsem sice majitelem onoho křápu, ale vždy jsem psal reálné věci a nikdy né pohádky. Jestli si pamatuju tak když jsem tu v jiném tématu popisoval můj šunt tak jsem neuvedl nic co není pravda a psal jsem i to... celý příspěvek >
Test motorových kos - křovinořezů na itest.cz, 30.5.2008
Nevim přijde mi tady každý zaujatý na druhou stranu. Příklad někdo sem začne montovat profi stroje atd... všimli jste si vubec někdo, že nešlo test značky ale o test konkrétních výrobků těchto značek??? Takže mi přijde argumentace tohle je blbost ja... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika