Příspěvky uživatele - Frenkys

Modřín na kmínku, 26.5.2020
Ještě jeden, pro někoho možná hloupý dotaz, ale co se používá na vyvazování? Drát, elektrikářské pásky nebo něco speciálního? Jde mi o to aby to nepoškodilo, či nezarůstalo do kmínku
Modřín na kmínku, 24.5.2020
Děkuji, myslel sem si to... A při postupném vyvazování mám postupně 'oholit' kmen a nechat jen od špičky nárůst převisy?
Modřín na kmínku, 22.5.2020
Hezký večer, jdu za vámi z dotazem jak tvarovat tento Modřín japonský 'Stiff Weeping'
Jak vyhubit Pcháč Oset?, 5.4.2020
Vzhledem k hloubce kořenů a jejich rozrůstání... Myslím že nejde nikdy vytáhnout celý kořen :-(
Jak vyhubit Pcháč Oset?, 4.4.2020
Téma je poměrně staré, ale myslím, že netřeba zakládat nové... Objevil se mi pcháč oset ve skleníku, skleník mám prvním rokem, X let ležel skleník ladem, jelikož jsem začátečník, pač jsme tuto zahradu koupili spolu s domem teprve na podzim ptám se,... celý příspěvek >
Díra v jabloni, 10.3.2020
Jak se prosím provede upevnění lina, plechu a pod na díru ve větvi stromu? A čím předtím tuto díru ošetřit? Děkuji
Jak škodí dusíkaté vápno?, 9.3.2020
Jak to prosím myslíte s tou desinfekci? Děkuji
Jak škodí dusíkaté vápno?, 8.3.2020
Na podzim jsme koupili dům, kde je i několik let nevyužívaný skleník. Na podzim sem jej řádně zryl a dal granulovaný koňský hnůj, v průběhu "zimy" jsem skleník pravidelně zaléval. Chci se zeptat jestli má cenu dát dusíkaté vápno teď nebo až na... celý příspěvek >
Japonská vrbička - množení, 8.9.2019
Nechci zakládat nové téma, tak sem zeptám tady. Chtěl bych si do předzahrádky zasadit Hakuro Nishiki na kmínku. Nikde sem se však nedočetl, jaké velikosti doroste nebo je to pravdu závislé jen na střihu? Děkuji za odpověď
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika