Příspěvky uživatele - Kilja

Lýkokaz jalovcový, 13.9.2016
Dobrý den, Tuje a cypřiše nám napadl lýkokaz jalovcovy. Už jsem provedl postřik prostředky Decis Protech a následně Careo ultra. Ale brouček řádí dál a přežívá,  naopak rostliny viditelně chřadnou.  Poradíte někdo,  co s... celý příspěvek >
Lámání větvícek u thůjí, 4.9.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, dočetl jsem se že molovka má dvě stádia, motýl a kukla. Já jsem v chodbičkách našel našel broučka 3mm velkého viz foto. Tak to bude asi jiný škůdce.  Ještě bych prosil o radu, zda je nyní, počátkem září, nějaká účinná ochrana.... celý příspěvek >
Lámání větvícek u thůjí, 3.9.2016 Obsahuje fotku
Máme na zahradě asi 4 roky staré Smaragdy. V poslední době se začaly v místě, kde se větví, lámat. Ve zlomu je větvička dutá.  Poradíte,  v čem může být problém?  Děkuji. 
Netěsnící průchodka, 16.3.2014
Jak jsem se již zmínil, tak jsem podle rady od Standy obalil průchodku tefl. páskou a včera jsem do nádržky nalil benzín. Zatím to neuronilo ani kapku. Zítra to prověřím znovu. Jestli to bude v pohodě, tak Stando DÍKY
Netěsnící průchodka, 15.3.2014
Tak jsem to prozatím vyzkoušel "na sucho" a vypadá to docela dobře. Teď jen aby to těsnilo, až do toho naleju benzín. Zatím díky.
Netěsnící průchodka, 14.3.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den všem, mám motorovou pilu AL-KO BKS 35/35II. Po podzimním vyčištění a vyjetí benzínu, jsem letos potřeboval prořezávat stromy a nastal problém. Po naplnění pily benzínem začal benzín přímo téct z pily. Po jejím rozdělání jsem zjistil, že... celý příspěvek >
Zakrytí plotu, 14.12.2013
Děkuji oběma, nejdříve vyzkouším řez a potom budu uvažovat o nějaké dosadbě.
Zakrytí plotu, 13.12.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, kolem plotu jsme si nasadili tuto popínavou rostlinu (neznám název) v domnění, že pokryje celou plochu pletiva. Máme ji asi 3 roky. V horní třetině plotu je značně bohatá, ale ve spodní části se nechce moc rozvětvit.  Poradíte... celý příspěvek >
Jméno rostliny, 14.2.2013
Děkuji
Jméno rostliny, 14.2.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, máme doma tuto palmičku (?) a neznáme její název. Také bychom rádu věděli, jak docílit toho, aby její kmínek byl silnější. Je nutno její zalomené listy stříhat? Děkuji Kilja
Co je to za keř a jak jej léčit, 14.10.2012
Děkuji za název. Takže ty rezavé skvrny na listech je normální podzimní vybarvení? Objevily se tam už někdy v červenci či srpnu. Děkuji
Co je to za keř a jak jej léčit, 14.10.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak se jmenuje tato rostlina. Koupili jsme ji asi před 3 roky, měl to být nějaký stromeček, ale vloni nám umrzl, takže je z toho keř. Listy má tmavě fialové. Letos se na nich začaly dělat fleky, více na fotkách.... celý příspěvek >
Název rostlinky a její přesazení, 17.6.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, u manželčiných rodičů na balkoně vegetovala bez jakéhokoliv zásahu několik roků rostlinka – viz foto. Jednak by mě zajímalo, jak se jmenuje. A za druhé bych potřeboval poradit, jak ji přesadit, aby rostla více naplocho. Jednu, o... celý příspěvek >
Jak prořezat starou hrušeň?, 8.12.2006
Kdo hledá - NAJDE! https://www.zahrada.cz/forum/hrusne/prorezavani-hrusky-07524/
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika