Příspěvky uživatele - Sutyn

Automatické otvírání oken skleníku, 24.10.2007
Nebylo by naškodu, kdyby zde někdo nafotil ten píst a nebo ho namaloval
Opět roubování, 9.9.2007
Dobrý den. Četl jsem zde příspěvky o roubování vinné révy, ale nejsem z toho moc moudrý. Potřebuji na hlavu ve tvaru Y naroubovat jiné víno. Hlava je vysázená 3 rokem a letos na ni byla nějaká úroda, ale já jsem chtěl stolní víno a... celý příspěvek >
Co se stalo s paprikou? Foto listů přiloženo, 21.8.2007 Obsahuje fotku
Za dva dny, se mně tohle udělalo na listech papriky, co mám ve skleníku a paprika jde pomalu do háje. Nevíte někdo co to je?
Chilli papricky (koupeno Lidl), 21.8.2007
A jestli taky neměli na mysli, že nemáte snist listy a stonek    hehh
pomozte mi s Rubínem, 27.7.2007 Obsahuje fotku
Dobrý den a děkuji za názor. Nejsem zahradník a tak jsem to z Vašeho výkladu, zřejmě ne tak úplně pochopil. Já jsem ten Rubín začal tvarovat dle nakresleného obrázku, respektive takhle tvaruji ostatních 5 jabloní na zahradě. . Vždy ohýbám ten... celý příspěvek >
pomozte mi s Rubínem, 23.7.2007 Obsahuje fotku
     Potřeboval bych také poradit, jak zastřihnout Rubín. Snažím se ho 2 rokem táhnout po drátě. Výsledek je viz. obrázek. Poradí někdo zkušený, jak ho zastříhat? Mám to takhle správně? Zřejmě ne
Źloutnutí a opadávání nových plodů na paprice , 13.6.2007
Dobrý den. Pěstuji papriku ve skleníku a najednou mně začaly opadávat a žloutnout nové plody a květy na paprice. Ve skleníku nechávám potevřené 1 sklopné okno a pootevřené dveře i přes noc. Nemůže to být vysokou tepletou přes den? A nebo je problém... celý příspěvek >
Ohlodané listy paprik, 9.6.2007
Já si myslím, že jsou to housenky. Zkuste otočit  listy a hledat. Měl jsem je tam takě cca 3 mm housenečky.
Housenky na paprikách a rajčatech, 29.5.2007
Dobrý den. Mám ve skleníku na rajčatech a paprikách na listech malé zelené hosenky  o velikosti cca. 5 mm., kdy vykusují v listech dírky. Nemůžete poradit, jaký postřik mám použít?
Automatické otvírání oken skleníku, 17.5.2007
Měl jsem obdobný otvírač, jen tam nebyl takový plechový mechanismus k zavěšení na sklo, ale jednalo se o obdobný způsob. Také to byl píst naplněn parafínovým olejem. Nikdy se ale pořádně neotevřel a tak jsem to vrátil. Byl zakoupel v... celý příspěvek >
Paprika-zaštipovat?, 15.5.2007
Potřeboval bych taky vědět, zda papriku co mám ve skleníku mám zašťipovat a nebo ne.
Automatické otevírání skleníku, 9.4.2007
Do pístu se leje ,,Lampový olej" čírý bez přísad. Píst mám zakoupení z Baumaxu za 600,-Kč, ale nevím výrobce, nebyl na krabici udán. Píst funguje, sám jsem ho tím olejem plnil. Na pístu není co zničit, užíváním může dojít akorát k opotřebění... celý příspěvek >
Postřik- aplikace a návod dle měsíců, 4.11.2006
Může zde někdo napsat alespoň základní postřiky a to postupně měsíc po měsíci, kdy je třeba stříkat  + názvy postřiků. Tím se zde vyřeší řada dotazů. Děkuji.
nevím jak hnojit, vím jak to možná vypěstovat, 4.11.2006
Při zasazení se nachávají 2-3 očka, ale to se zde již někde psalo. 1 rok se nachává ze 2 oček  od spodu většinou vyrůst dřevo, které poté  na podzim a nebo na jaře zkrátíte na cca 6 oček, zaleží na tom, v jakém regionu révu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika