Příspěvky uživatele - Anitti

Kde koupit luční semínka - větší objem, levně, 28.4.2018
Dobrý den, plánujeme svatbu, a chceme jako dáreček dávat semínka lučních květin. Hodně barevné, ideálně trvalky, a potřebujeme proto větší objem těchto semínek. Co jsem našla i na ninternetu, byly dost drahé. Máte prosím tip, zkušenost, kde... celý příspěvek >
Kulatina na výrobu stolu, 5.4.2017
Dobrý den!  Ráda bych si vyrobila stůl na terasu z kulatiny (nebo jak se to odoborně říká :)) = "plátek kmenu". To by ale chtělo pokácený nějaký rostlý strom se širokým kmenem a nechat si uříznout pár těch "plátků".  Jaké dřevo... celý příspěvek >
Jak založit novou vinnou révu?, 5.4.2017
Dobrý den!  Jsem prosím zahradník - začátečník :) Ráda bych měla pár rostlinek révy. Na co je tak hezky uvázat, abych nemusela betonovat sloupky? Kdybych tam dala jen tyčky, asi by se to brzy začalo prohýbat, a nějaké drátky z těch tyček... celý příspěvek >
Zahradnictví Spomyšl, 19.9.2016
Určitě nedoporučujeme. Doma jsme objednali mnoho květin, objednávka byla potvrzena. Po měsíci čekání a urgování nám paní řekla, že se jí to někam ztratilo. Pak to prý našla... čekali jsme další dva týdny a nic, tak jsme napsali, ať už se... celý příspěvek >
Až moc suché trávy - co s tím?, 19.6.2016
Dobrý den!  Naše zahrada má přes 3000 m2, a tráva roste jako zběsilá. Po každém sečení máme strašně moc trávy- rozdá se sousedům pro zvířectvo, něco se dá do kompostu, ale vzniká hromada +- suché trávy, se kterou nevím co dělat. Máte nápady,... celý příspěvek >
Popínavé růže na oblouku, 10.6.2016
Děkuji za reakce. To je dobrý nápad, tak ať Vám to dobře poroste i na té plánované konstrukci! :) 
Popínavé růže na oblouku, 9.6.2016
Jeje, to se bojím, co potom bude s růžičkami... Co máte v plánu místo toho kovového? 
Popínavé růže na oblouku, 8.6.2016
Dobrý den, koupila jsem si kovovou bránu - oblouk, po které chci nechat popínat růže. Jaké růžičky jsou plné a husté a dobře rostou, máte radu na odrůdu? Kolik rostlinek vysadit, stačí jedna po každé straně? Děkuji! :)
Jak na bílou převislou moruši?, 8.6.2016
Dobrý den! Jsem naprostý začátečník a chtěla jsem si pořídit moruši převislou, ale s bílými plody, více mi chutnají a na vysoký strom není tolik místa. Našla jsem převislou ale jen s černými plody, a proto se chci zeptat - lze ji nějak... celý příspěvek >
Jak vytvořit bílou převislou moruši?, 22.5.2016
Dobrý den! Jsem naprostý začátečník a chtěla jsem si pořídit moruši převislou, ale s bílými plody, více mi chutnají a na vysoký strom není tolik místa.  Našla jsem převislou ale jen s černými plody, a proto se chci zeptat - lze ji nějak... celý příspěvek >
Vyrovnání trávníku, 19.4.2016
Dobrý den, jsem začátečník :) Koupili jsme chalupu s velkou zahradou, cca 2000 m2, a i když z toho nechci úplně golfový trávník, chci ho vyrovnat. Jsou tam různě prohlubně a hrboly, spíš taková louko-trávník-plevel. :) Jak z toho prosím udělat... celý příspěvek >
Jak předejít problému se sousedy, 8.4.2016
Dobrý den,  chci zasázet buď pawlovnii nebo platan do místa, které chci v budoucnu pro posezení. Oba stromy bývají vysoké a rozvětvené. Bude 3 metry od plotu - možná i více, ale co když bude strom stínit sousedovi? Co když nějaká větev... celý příspěvek >
Eukalypt (duhový) - zkušenosti, 7.4.2016
Dobrý den, chci vysadit sazeničku eukalyptu duhového, je to na kraji Vysočiny, takže cca 550 m.n.m., byl by částečně chráněný od větru, dostatek sluníčka. Jaké máte prosím zkušenosti? Co se týče zimy, růstu, zbarevení atd.?  Vím, že to... celý příspěvek >
Založení záhonku na nové zahradě - jak?, 3.4.2016
Děkuji všem za reakce, o víkendu jdu na to :)) 
Koupili jste někde podhoubí?, 3.4.2016
Dobrý den, občas bývají k vidění koupě podhoubí - zkoušeli jste to někdo? Jsem začátečník a ráda bych měla bedle nebo nějaké suchohřiby a podobně i břízek a jehličnanů na zahradě. 
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika