Příspěvky uživatele - Roman71

Sázení a pěstování malin, 16.11.2015
Však ať si tvárnici klidně podlezou. Tam to obstarám pojezdovou sekačkou. Ale jak bych řešil trávník zarůstající do malin? Určitě hůř, jak maliny které podlezou tvárnici. Zeminu budu ještě dosypávat a málo vláhy vyřeším zálivkou a mulčem. já bych své... celý příspěvek >
Sázení a pěstování malin, 13.11.2015 Obsahuje fotku
Tak jsem asi trochu víc tvrdohlavě zůstal u svého názoru, ale i přesto jsem si z vašich cenných rad mnoho poznamenal a využíl popř. využiji do budoucna. Přece jen jsem nakonec zvolil ohraničení záhonu tvárnicemi ztraceného bednění. Koupil jsem... celý příspěvek >
Zakládám novou zahradu, 11.11.2015
Dovolil bych připojit se také do diskuze. Respektive bych chtěl podpořit názor na zalévání stromů i přes zimu. Včera jsem také kupoval dva ovocné stromky (třešeň a broskvoň) a velice sympatický majitel ovocné školky mě obdařil několika radami. Co se... celý příspěvek >
Sázení a pěstování malin, 11.11.2015
Velice děkuji za názory, které jste napsali. Ano, původně jsem měl na mysli napasovat záhon malin až k plotu. Po zvážení díky Vašim názorům, nechám od plotu cca 0,5 metra na projetí sekačkou, abych mohl záhonek pěkně obsekat... Stále však uvažuji... celý příspěvek >
Sázení a pěstování malin, 11.11.2015
zdravím, uvažuji nad pěstování malin na své zahradě. Dočetl jsem se spoustu informací, které bych si rád ověřil praktickými radami opravdových zahradníků. Sazenice malin nebudu kupovat, ale dostanu odrýpnutý kus od kamaráda. Dočetl jsem se,... celý příspěvek >
Založení záhonu ve skleníku, 29.10.2015
Díky za tip. Obávám se ale, že nebudu mít tolik vyzrálého kompostu, abych z něj udělal v záhonech dostatečně vysokou vrstvu. Proto budu muset doplnit tou hlínou - ornicí. Letos u nás moc nepršelo -  jak píšete že sucho zpomaluje / zastavuje... celý příspěvek >
Založení záhonu ve skleníku, 29.10.2015 Obsahuje fotku
Zdravím místní zahrádkáře! Postavil jsem si skleník od firmy lanit garden (můj názor na skleníky této firmy je na samostatný příspěvek a nyní mě zajímá něco jiného). Skleník mám již postavený. Skleník je postavený v úrovni okolí s tím, že má... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika