Příspěvky uživatele - Verca 38

Střih buků, 17.10.2016
moc vám děkuji za rady, on je kolem pozemku vysoký cca 80 cm, ale pak je tam z buků taková jakoby vstupní brána a ta je přerostlá do výšky cca 3,5 metrů tak se bojím aby se nevyvrátila v zimě, proto bych jí raději střihla už teď. hnojit nebudu.
Střih buků, 16.10.2016
Dobrý den, prosím o radu, koupili jsme domek kde je živý plot z buků a chci se zeptat, kdy je ideální ho zastřihnout, můžu i teď nebo hrozí, že by vymrznul? taky se chci zeptat jestli se nějak hnojí? Předem děkuji za rady
Kvetoucí živý plot, 22.9.2016
Ahoj, ráda bych poprosila o radu, chtěla bych založit nový živý plot na jižní stranu pozemku, délka 44 metrů, bude cca 2 metry od silnice, ale né tolik frekventovaná, v místě se nesmí solit čož je dobré, chtěla bych kvetoucí keře které se k sobě... celý příspěvek >
Stromek nebo keř?, 19.1.2016
moc děkuji za rady, na naší zahradě už je cca 4 roky a dobrý, ale právě min. rok na podzim jsem ji přesadila tak doufám, že tuhle zimu přežije, nijak krytá nikdy nebyla a minimálně dvakrát do roka ji ožrala zvěř, ale vždy to zvládla.
Stromek nebo keř?, 18.1.2016 Obsahuje fotku
Dobrý večer, prosím o radu co je to za stromek či keř? koupila jsem ho s novou zahradou a nic o něm nevím ani jsem ho nikde na internetu nenašla.Předem díky
Slpička nebo kohoutek u brojlera, 27.12.2015
Dobrý večer, sousedé pouze vykrmují nelíhnou, vykrmení trvalo cca 3 měsíce, prý to trvá dlouho, protože nechtějí krmit granulema, ohledně zabití, myslím si, že asi není úplně správné kuřata zabít a hned je mrazit nebo se pletu? A tak to právě sousedé... celý příspěvek >
Slpička nebo kohoutek u brojlera, 26.12.2015
Dobrý den, mám takový asi hloupý dotaz, ale sousedi začali s chovem a prodejem brojlerů a kachen, my jsme si od nich koupili brojlery, ale už z počátku mě zarazilo, že tak dlouho trvalo než narostli, vzala jsem i pro mojí mamku a ta mi hned druhý... celý příspěvek >
Suchomilné květiny, 13.11.2015
moc vám děkuji za skvělé nápady
Suchomilné květiny, 12.11.2015
Ahoj, jdu k vám opět pro radu, koupila jsem si krásné dva velké květináče na terasu, nejsou samozavlažovací a já né vždy mohu zalévat denně, proto potřebuji poradit nějaké suchomilné květiny, které by se do nich hodili, vešel by se tam i nějaký keř a... celý příspěvek >
Střih růží, 12.11.2015
moc všem děkuji za informace a hlavně za uklidnění jsem ráda, že vás pobavil můj panický styl, ráda zase mezi vás přijdu a zaplaším
Střih růží, 22.10.2015
Dobrý den, omylem jsem ostříhala jak stromkovou tak i velkokvěté růže, ty velkokvěté cca o 1/3 a tu stromkovou převyslou tak o půlku, poslechla jsem sousedku, která tvrdila, že jen keřové a pnoucí se nestříhají a ted nevím co se stane, myslíte, že mi... celý příspěvek >
Vyvýšený záhon na terase co do něj?, 17.9.2015
Dobrý den, prosím o radu, mám kolem celé terasy dřevěný vyvýšený květináč, je cca metr vysoký, hluboký pro zeminu cca 70 cm a široký 50 cm, pěstovala jsem zde cca tři roky vřesy, krásně mi tam šli, ale po tomhle teple se mi spálili :-(chci si tam dát... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika