Příspěvky uživatele - monoera

Hydroponie 2015, nějaké zkušenosti?, 30.4.2017
Už nějakou dobu se dívám na videa jak lze pěstovat salát nebo jahody téměř bezpracně, jen nejsem přesvědčená, že to lze tak jednoduše. Třeba video "Experimental NTF" je docela přesvědčující, nebo sud s hlínou uprostřed s válcem se žížalami (něco na... celý příspěvek >
Kávová sedlina, 9.4.2017
To by se dala levná káva používat k doplnění stopových prvků jako jiná běžně kupovaná hnojiva? Předpokládám, že by se to kilo za 90 dalo rozhodit v záhoncích a bylo by na delší dobu vystaráno.
Petunie dotaz, 29.1.2017
Jde, jen většina matečných rostlin je F1, takže výsledek je nepředvídatelný.  
Plzák španělský - 2016, 4.7.2016
Od doby, co je krmím modrýma granulkama Feramol (nebo jak), tak téměř nejsou. Ale taky se mi nestýská. Otrokovice
Čerpadlo shazuje chránič, ale ne okamžitě, 14.6.2016
Radím do ničeho nehrabat, ale raději zkuste poprosit nějakého souseda ELEKTRIKÁŘE s měřákem ať Vám celý přístroj řádně proměří, včetně toho proudového chráníče.  Závada může být banální s lehkou opravou(pro znalého), myslím že hned kupovat... celý příspěvek >
Surfínie, 10.5.2016 Obsahuje fotku
Pěstuju normálně doma, jen semena jsou koupené z obchodu, letos chci ale zkusit nějaké semena odebrat z těch rostlin, co mi vyrostou.
Mulč z posekané trávy, 25.4.2016
Používám trávu kde se dá. Letos jsem udělala celý jahodový záhon a podsypala ho trávou ze sekačky. Mělo by to fungovat skvele. 2 v 1. Mulčuje a hnojí.
Surfínie, 8.4.2016 Obsahuje fotku
Další fotka
Rajčata - zčernání listů, 25.5.2015
Zdravím. Rajčata je nejprve nutno otužit - proti zimě i proti slunci, a hlavně to nepřehánět s hnojivem - lépe nehnojit vůbec - když jsou sazeničky ještě malé. Zčernání listů by mohlo znamenat, že umrzly.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika