Příspěvky uživatele - Hallogen01

Plotostřih, 31.12.2015
Děkuju za tipy..porozhlédnu se... času je poměrně dost. Hlavně vypadly benziňáky... to do ruky manželka nechce
Plotostřih, 26.12.2015
Hezký zbytek Vánoc a všechno nej..nej..v příštím roce. Manželka vysadila živý plot..nějaký ptačí zob, délka asi 10 metrů poraďte prosím jaký plotostřih..elektrický, akumulátorový či benzinový??? Ovšem aby ho zvládla manželka..když už si ten plot... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 29.1.2015
Taky mám nějaké to zboží od Mountdfieldu a doopravdy nemám špatné zkušenosti.Spíš naopak, kupoval jsem motorovou sekačku cca za 15K , z důvodu akutní potřeby v nedalekém zahradnictví..než jsem si vybral byl jsem..host numero uno, ovšem ve chvíli... celý příspěvek >
Drtič větví Vares Shark, 27.1.2015
Jj, taky mě napadá myšlenka koupit oba a..posléze se jednoho zbavit... leč rodinný ministr financí nechce jít do deficitu :o)))  S tou fermentací to není vůbec špatný nápad.
Drtič větví Vares Shark, 27.1.2015
No, naprosto přesně vím, že porovnávám dva odlišné systémy. nicméně výsledný produkt chce moje milovaná žena používat k mulčování a na to mi vychází lépe ten trabant..čiliže Vares....ale zase ten Bosch...
Drtič větví Vares Shark, 26.1.2015
Tak jsem přečtl všechno a takové rezumé je: poměrně kvalitní a snad už i odstraněné nedodělky takže snad už ne..DoDo-dodělej doma         .Leč váhám mezi Vares Shark o výkonu 2.2KW nebo..tímto : Boch... celý příspěvek >
Klasika - výběr sekačky, 24.6.2014
Vážení přátelé-ano jsem zpátky. Sekačka O.K.  Starou jsem rozebral , motor vymotoval a tím jsem skončil. neví někdo..kde nechat vyrovnat kliku na starým motoru??? Do rozebrání celýho motoru se mi nechce... tedy..rozebírat mi celkem... celý příspěvek >
Klasika - výběr sekačky, 20.5.2014
:o))) jsem držka :o),takže když vychladl - bylo vidět, že ho ta poznámka mrzí, vytahnul jsem z něj asi toto..motory Honda jsou..spolehlivý, ale když se něco..hm..pokazí... ta oprava, dostupnost náhradních dílů. Čiliže prostě jsou to bezporuchový... celý příspěvek >
Klasika - výběr sekačky, 20.5.2014
Dík, taky si myslím, že to chyba není - sekal jsem celý pozemek a... na rovné ploše se víc nachodím :o)),ale kolem stromů, keřů,bazenu, záhonů-prostě složitějšího terénu se to vyrovná. Hlavně je znát jak jsem tu minulou, dej ji pánbu věčné... celý příspěvek >
Klasika - výběr sekačky, 19.5.2014
 Takže..Stiga není a v dohledné době nebude, sekat se musí, Úplně mimo výběr... jsem pořídil AL-Ko Highline 473 VR..prostě se mi líbila   . Zatím jedenkrát 1500m2 prostě spokojenost. Díky za názory a trpělivost
Klasika - výběr sekačky, 6.5.2014
 Umím poměrně dobře česky a pasivně slovensky, a vlastně ani nevím jak bych to zboží našel.
Klasika - výběr sekačky, 6.5.2014
Jj, rozumím,leč kamarád si koupil sekačku..Alko v Rakousku a neměl se záručníma prohlídkama žáden problém a ještě ho vyšla lacinějš. Asi risknu tu Stigu.
Klasika - výběr sekačky, 6.5.2014
 nechci rumunský výrobek..olcit mě vyléčil z iluzí
Klasika - výběr sekačky, 6.5.2014
No právě, tohle mi říkali v Mountfieldu, v prodejně Stigy i na prodejně Al-ka, a vypadá to pomalu že platí presumpce viny, aby člověk dokazoval co tam leje. A úřad - v tomto případě servis má podle pravidla č.1 vždycky pravdu. Takže to vypadá na to... celý příspěvek >
Klasika - výběr sekačky, 6.5.2014
 No starou sekačku jsem ještě zprovoznil-kamarád vyrobil nové kolečko do pojezdu tak snad ještě něco poseká, Leč má počítám takových 1300 motohodin... a..změna je život
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika