Příspěvky uživatele - Jája001

Velká pánev WOK min. 60cm, 10.5.2015
ano takovou nějakou chci, ale právě ta cena by mohla být nižší :)
Velká pánev WOK min. 60cm, 10.5.2015
na tom bude nějaká obruč na nožkách, aby se ten wok do toho dal posadit... dle koupeného woku nám ji zhotoví kamarád :)
Velká pánev WOK min. 60cm, 10.5.2015
dobrý den, topit chceme ohněm nebo žhavým uhlím... ale opravdu bych raději těch 60 a klidně 70 raději než 45... ale děkuji za zájem pomoci :)
Velká pánev WOK min. 60cm, 10.5.2015
děkuji za tip, ale pánev na paelu má rovné dno a to nechci... wok nemá a proto v něm uvaříte pohodlně 2 nebo třeba dvacet porcí
Velká pánev WOK min. 60cm, 10.5.2015
Tím jsem chtěla říct, že v profi gastro zařízeních jsou velmi kvalitní výrobky u kterých se počítá s každodenní vysokou zátěží... já potřebuji něco co, využiji 10x za sezónu představovala bych si cenu do 2000,-Kč, což by se podle těch zahraničních... celý příspěvek >
Velká pánev WOK min. 60cm, 10.5.2015
vietnamci myslím vaří většinou po jednotlivých porcích... a na vietnamské tržnici typu SAPA v Praze a nebo na olomoucké v Brně by to možná sehnat šlo, ale mám to trošku z ruky :) Kdyby mi někdo řekl, že to tam kupoval, tak bych tam jela, ale jedině... celý příspěvek >
Velká pánev WOK min. 60cm, 9.5.2015
Dobrý den, sháním nějakou větší pánev wok vhodnou na venkovní vaření pro více lidí. Ideálně 60cm průměr... máte někdo nějaký tip kde koupit?
Popínavka do stínu, 9.4.2015
Děkuji za tip, To rdesno by se mi asi líbilo, budu to muset někde poshánět, a nevíte co by tak nejlépe rostlo na zemi přímo pod tou vrbou? Zatím tam rostou hlavně kopřivy... ty se snažím zlikvidovat, tráva předpokládám, že asi ne... nějaký mech? Fakt... celý příspěvek >
Popínavka do stínu, 7.4.2015
Dobrý den, potřebuji poradit s výběrem nějaké popínavé rostliny do stínu, dostatečně dlouhé, ale aby nevytvářela kmeny... chtěla bych nechat obrůst dosti nevzhlednou vrbu (asi křehkou), a zároveň aby vytvářela hustý porost, aby jím nebylo moc... celý příspěvek >
Růže svraskalá a dužnoplodá, 27.3.2015
Děkuji za příspěvky! Odnožování mi fak nedělá hlavu, jen z té jedné strany je bohužel plot a za ním sousedova zahrada :) Takže z tohoto důvodu by se mi asi líbila nějaká kořenová zábrana, protože zároveň nechci, aby mi mezi krajní růží a plotem... celý příspěvek >
Růže svraskalá a dužnoplodá, 26.3.2015
a jak hluboké by měly být ty zábrany? Kontrolovat to potřebuji jen z jedné boční strany, jinak je mi téměř jedno jak se rozrostou...
Růže svraskalá a dužnoplodá, 26.3.2015
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s pěstováním těchto dvou růží? Chtěla bych si kolem části hranice pozemku cca 15m zasadit volně rostoucí živý plot z těchto dvou druhů růží, kolik kusů sazenic si mám pořídit a hlavně za jak dlouho můžu očekávat, že... celý příspěvek >
Brambory v seně, 16.6.2014
tak mě se konečně objevilo pár natí!
Brambory v seně, 21.5.2014
Tak jsem nahlížela pod seno, a natě zatím nikde... brambory jsou naklíčené, ale nevím nevím, jestli z toho něco bude...
Brambory v seně, 6.5.2014
Dobrý večer, myslíte si tedy pane Zdeňku, že to naše čerstvé čisté seno bude k ničemu??, Protože už na první pohled to vaše seno vypadá rozhodně jinak než to moje :) v nejhorším případě když se nic neurodí tak si tam na podzim nahrabu i listí a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika