Příspěvky uživatele - radek111

Postřik, 14.3.2014
Dobrý den, Chci se zeptat jakým postřikem postříkat záhon aby zničil plevel i semena plevelů.Měl jsem v plánu rotavátorem upravit půdu nechat alespon týden odpočinout a potom postříkat--co myslíte? :-) Odpověďět
Vrtalka třešnová, 8.3.2014
Díky Miloši ale myslím si, že to není tak veliká chyba a každý ví o co go.
Vrtalka třešnová, 7.3.2014
Dobrý den, Nemáte někdo nějaké "fígle" na vrtalku třešnovou která způsobuje červivost plodů.Někde jsem slyšel že přezimuje pod stromy v půdě. Tak by mě zajímalo jak s ní zatočit nejen v půdě ale i v průběhu jara, léta děkuji všem za dobré... celý příspěvek >
Šedý povlak, 6.3.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, co by to mohlo být za chorobu když se na listech slivoně vyskytuje šedý povlak vypadá to jako by byli posypané popelem. děkuji za odpovědi
Postriky, 11.2.2014
Dobry den, Nemate nekdo zkusenosti s prirodnimi postriky na stromy a rostliny pro nadchazejici sezonu? Napriklad postriky z bylin, ruznych rostlin a dalsich Nechemickych prisad. Dekuji za vase odpovedi
Čerpadlo, 27.1.2014
to právě nevím... nemáte typ na nějaké jiné čerpadlo elektřina by se sem po případě dala připojit.
Čerpadlo, 27.1.2014 Obsahuje fotku
Ahoj, Myslíte, že by toto čerpadlo mohlo čerpat trochu špinavou vodu z jezirka do filtrace... kdyby ne tak mi prosím napište tipy na čerpadla která se dají používat bez el. energie(na zahradě nemáme elektřinu)..mělo by to být asi na 10m3 (na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika