Příspěvky uživatele - ivuska.nick

Kde najit hermanek pravy, 14.5.2015
Vsem dekuji za rady a reakce...
Kde najit hermanek pravy, 11.5.2015
Dobry den, jsem milovnice bylinek. Plno bylinek si pestuji na zahradce, ale letos jsem nestihla vcas vysit hermanek. Vim ze plane se u nas hermanek vyskytuje take. Na netu jsem se docetla, ze napr. U mezi, poli... bohuzel jsem na nej nikde... celý příspěvek >
Oddeleni semen od necistot, 8.9.2014
Sber jsem provadela az byl koriandr plne vyzraly, proslunely a kulicky - semena byly cerne. Takze mam ta semena dat do vody a pockat az natahnou do sebe vodu? Bude pote je mozne nadrtit a pouzivat v kuchyni pri peceni chleba? Diky za komentare
Oddeleni semen od necistot, 16.8.2014
Zdravím, tak jsem teda zkoušela ten koriandr dát do vody s tím, že nečistoty zůstanou nahoře a ta semena spadnou ke dnu. Ovšem ta nespadla, takže tato metoda se mi na tento druh koření neosvědčila :(
Oddeleni semen od necistot, 11.8.2014
Dekuji za rady.urcite vyzkousim... ten koriandr uz zitra
Oddeleni semen od necistot, 11.8.2014
Zdravim Vas milovnici zahrad, prosla jsem to tady a na tema, ktere me nyni zajima jsem tu nenarazila. Tak snad jsem se divala spravne... a doufam, ze prispejete svym nazorem a svymi zkusenostmi k memu dotazu. Na zahradce si pestuji prvnim rokem... celý příspěvek >
Vratič obecný (Tanacetum /neboli chrysanthemum/ vulgare), 1.7.2014
Rostlinku bych chtěla použít, jak už tu bylo i zmíněno, na výluh na mšice a mravence. Dočetla jsem se, že je tento výluh dost výkonný a pak by rostlinky, na kterých parazitují mšice a mravenci měly klid.
Vratič obecný (Tanacetum /neboli chrysanthemum/ vulgare), 24.6.2014
Dobrý den milý zahrádkáři, můj dotaz se netýká pěstování, ale i tak snad mi poradíte... chtěla bych si rostlinku vratiče obecného vyapěstovat na zahradce. Ovšem nikde nemohu sehnat ani rostlinu ani semena. Nemáte někdo tip, kde bych jej mohla... celý příspěvek >
Pěstování lilií a kaly ze semen, 28.2.2014
Děkuji za rady. Budu se jich držet Ivana
Pěstování lilií a kaly ze semen, 22.2.2014
Dobrý den, letos bych chtěla zkusit pěstování lilií a kal ze semen. Slyšela jsem, že před výsevem by se některá semena měla namořit. Spadají do této skupiny i lilie a kaly? Jestli ano, jaký mořidlo byste mi doporučili. Díky za radu Ivana
Nemocný sukulet - poradíte co s ním a jak se jmenuje?, 22.2.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, Dostala jsem asi před dvěma lety sukulent. Nevím jak se jmenuje – poradíte mi s jeho jménem? (obr.1) Donedávna dobře prospíval, ale nyní mi onemocněl. Poprosím Vás tedy o radu, co mu je a popřípadně jak ho „vyléčit“? Na zimu jsem... celý příspěvek >
Plíseň na cibulce Amarylisu (Hvězdníku), 22.2.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, již několik let si pěstuji Amarylis. Cibulku mám již dost velkou. Letos se mi ale na cibulce udělala plíseň. Plíseň jsem měla i na dalších cibulích Amarylisů, ale ty jsem usoudila, že už se mi zachránit nepodaří. Doufám, že tato by... celý příspěvek >
Plíseň na cibulce Amarylisu (Hvězdníku), 22.2.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, již několik let si pěstuji Amarylis. Cibulku mám již dost velkou. Letos se mi ale na cibulce udělala plíseň. Plíseň jsem měla i na dalších cibulích Amarylisů, ale ty jsem usoudila, že už se mi zachránit nepodaří. Doufám, že tato by... celý příspěvek >
Kala - plod (semeník), 4.10.2013 Obsahuje fotku
Zdravím zahrádkáři, mám na zahrádce kalu a nyní se mi z květu udělal semeník. Byla bych ráda, kdyby mi někdo poradil, jak poznám, že ten semeník je již zralý? Mám z kaly 2 semeníky. přikládám fotky, jak ty moje semeníky vypadají - prosím tedy o... celý příspěvek >
Lipie dulcis colada - astécké zlato, 23.9.2013
Ahoj, prosím o radu.Pořídila jsem si Lipii dulcis colada. Pěstovat se mi ji daří. Mám o ní načteno plno věcí, ale nikde jsem se nedočetla jednu věc. Jedná se mi o její květy. Chci si ji usušit na slazení třeba čaje - vím, že se na to používají její... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika