Příspěvky uživatele - zz2012

Kukuřice na poli, 24.10.2021
Ahoj, ono to moc nepatří do zahrádkaření, ale... Víte někdo proč je letos na polích nesklizená kukuřice? V okolí Kroměříže všechny lány netknuté. Kukuřice na nich úplně suchá. Nějaký nový způsob přípravy na siláž, nebo se rozhodli letos... celý příspěvek >
Identifikace rostliny, 5.10.2018
Děkuji. Zmátlo mne, že nikde na netu není takto v "celofialovém" provedení. Dík ZZ
Identifikace rostliny, 5.10.2018 Obsahuje fotku
Ahoj. Kousek na poli vyrostlo toto. Je to jako pěst na oko ta fialová v ploše zelené. Chápu že je to asi nějaký plevel, ale jen tak pro zajímavost bych chtěl vědět oč jde. Na guuglovi jsem moc úspěšný zatím nebyl :) Dík ZZ
Prosím o pomoc s identifikací kaktusu, 13.7.2017 Obsahuje fotku
Můžete prosm někdo poznat? Synovi (11let) vykvetl jakýsi kaktusek a tak se zajímá co že to vlastně má.
Poznej houbu, 13.7.2017
Děkuji. Jen za toho "člena rodiny hnojníků" jsem se trochu urazil :) :).
Poznej houbu, 13.7.2017 Obsahuje fotku
Pozná to prosím někdo? Vyrostlo po přesazení kaktusu v květináči v kuchyni na okně :)
Jak vypudit krtka, 13.7.2017
Po několikaletém boji na 5000m2 jsem si pořídil 2ks expanzních likvidátorů hryzců - model W2. Tráva pod hromádkami nebývala vidět. Po dvou sezónách stačí tak 1x za 14dní nastražit a je zcela klid. Ani hromádka. Funguje naprosto spolehlivě, jen jsem... celý příspěvek >
Další dotaz na houby. Poznáte PLS?, 7.6.2015 Obsahuje fotku
Na zahradě na kmeni starého stromu. Tipuji na nějakého choroše, ale nevyznám se v tom.
Usychání slivoní, 21.7.2014 Obsahuje fotku
Okolo kmene stromku dávám tu i onde trochu trávy ze sekačky kvůli trvalému prohnojení. Kolo o průměru cca 1m a výšce 10-15cm. Včera to u napadených slivoní manželka rozhrábla a bydlely v tom kolonie mravenců. Pořádné kolonie. Nemohli za to třeba ti... celý příspěvek >
Usychání slivoní, 21.7.2014
Mohu se zeptat co je to "starší dřevo - léze... Co mám vyfotit aby to bylo možné lépe identifikovat? Cca 1-15cm tlustou větvičku z usychajícího stromu? A ohledně "Pseudomonas syringae" - díval jsem se na fotografie a podle mne to vypadá trochu... celý příspěvek >
Usychání slivoní, 20.7.2014
Děkuji za reakce. Asi 10m daleko začíná jabloňový sádeček (cca 15 vzrostlých stromů) takže hryzec by si opravdu mohl vybrat. Zkusím na internetu najít projevy uvedených nemocí. Je možná nějaká lepší identifikace třeba při nějaké detailnější... celý příspěvek >
Usychání slivoní, 19.7.2014
Proto jsem to viděl i já na hryzce. První uschlý strom se kýval a když se do něj opřel můj 9ti letý syn, tak ho vyvrátil. Průměr kmenu mají cca 8-15cm. Zítra zkusím namátkou kus kolem odkopat, jestli tam něco nebydlí. Dík ZZ
Usychání slivoní, 19.7.2014 Obsahuje fotku
Ahoj, loni jsem si pořídil zahrádku na které jsou také slivoně. 10 stromků cca 15 let starých. Loni mi jeden zežloutl a uschnul. Tipoval jsem to na hryzce nebo něco takového, protože zahrada jich byla plná. Do konce roku a letos jsem je dle mého... celý příspěvek >
Dotaz na parametry/seřízení motoru B&S Intek, 26.9.2013
Dík.
Dotaz na parametry/seřízení motoru B&S Intek, 22.9.2013 Obsahuje fotku
Zdravím, mám zahr. traktůrek s motorem Intek série 4, 31G7 (500ccm, 17,5HP). Nikde se mi nepodařilo sehnat (ani na WEBu BS) podrobný manuál s parametry motor. Jedná se mi spíše o servisní parametry, jako doporučené ot. volnoběhu, max. provozní... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika