Příspěvky uživatele - lcruiser80

Reva, hrozny poškozené kroupy, 10.8.2013
Zdravím všechny, tak včera mých 50 hlav bylo poškozeno kroupy. Listy jako by prostřílené brokovnicí a střapce s hrozny mají popraskané nebo rozdrcené bobule. Co byste radili aby se podařilo zachránit co nejvíce hroznů? Četl jsem, že hrozí plíseň šedá... celý příspěvek >
Jedná se o plevel?, 20.7.2013
děkuji, prošel jsem dle názvu několik obrázků na netu a myslím, že je to ono. takže plevel.
Jedná se o plevel?, 20.7.2013 Obsahuje fotku
Dobrý večer, chtěl bych poradit s rostlinou viz obrázek, zdali se jedná o plevel nebo něcó jiného.Děkuji 
Deformace listů révy, usychání a opádávání květů, 21.6.2013
jen se zeptám, během kvetení nebo dokvétání asi není vhodné provádět jakýkoliv postřik... počkat až po odkvětu?
Deformace listů révy, usychání a opádávání květů, 21.6.2013 Obsahuje fotku
Vážení vinohradníci, chtěl bych poprosit o radu při specifikaci poškození listu sauvignonu. Stáří 6 let. Několik hlav vykazjuje poškození listové plochy tím způsobem, že listy jsou jako by zakrnělé, svraštěné a málo vyvinuté. I letorosty mají menší... celý příspěvek >
Poškození révy vinné jako by nádor, prasklý kmínek, 16.4.2013 Obsahuje fotku
Dobrý večer, potřeboval bych poradit s jednou hlavou révy vinné, kdy na hlavě se vytvořil jako by nádor, nebo nabobtnalá zdřevnatělá hmota. Také jsem si všimnul podélná praskliny kmínku směrem od hlavy. Mohlo by to znamenat poškození mrazem nebo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika