Příspěvky uživatele - Pepa Vogl

Aku program od Hondy, 19.5.2016
Koukal jsem, že honda vypouští svůj novej aku pragram, měl to někdo v ruce? jde mi o vyžínač.  Názor a baterii?  díky
Zahradní nábytek z umělého ratanu, 27.3.2014
měl by být eučně pletený, nejlépe kulatý, nesmí to být jeden kus z linky, nesmí smrtět levnou umělou hmotou, líbí se mi třeba když je z polyethylenu
Zahradní nábytek z umělého ratanu, 22.3.2014
Já mám zahradní nábytek z umělýho ratanu. Musím říct že na udržbu je skvělý. Mně se treba i víc líbí než dřevěný. Ale je třeba si to ošahat. Já j sem docela vybíral, prootže není každý umělý ratan kvalitní
Technika pro komunalni sluzby, 10.5.2013
to by mě taky zajímalo
Technika pro komunalni sluzby, 10.5.2013
ahá, už to chápu, já jsem si říkal, proč někteří sekáči bouchají kosou o zem, už to chápu
Technika pro komunalni sluzby, 10.5.2013
A proč 4taktní Hondu?
Technika pro komunalni sluzby, 10.5.2013
myslím že asi ne
Technika pro komunalni sluzby, 10.5.2013
obojí je dobrý
Travní sekačky Honda, 3.5.2013
pooh děkuji za vysvětlení a myslím, že to je dost silný argument pro moji manželku. díky
Travní sekačky Honda, 1.5.2013
Máte nějaké zkušenosti, jestli tyto sekačky zvládnou ovládat ale i startovat ženy? Vím, že u někjterých sekaček to je trochu složitější.
Travní sekačky Honda, 16.4.2013
Díky za rychlou odpověď. Profík nejsem a sekat hodlám tak 1x týdně, občas manželka. Mám zahradu cca 1000m2. Je jednou jakou koupím? Abyste mi rozumněli, mám panelákovej opdchov, tak těmto věcem moc nerozumím.
Travní sekačky Honda, 16.4.2013
Dobrý den, nevíte někdo, jaké jsou rozdíly mezi sekačkami Honda Izy, Delux a Profi?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika