Příspěvky uživatele - jiricekc

Jabloň purpurová - fleky, 26.5.2014
Lído, děkuji Vám za reakci. Mám to nechat nebo něčím ošetřit?
Jabloň purpurová - fleky, 25.5.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, Na okrasné jabloni (malus x purpurea) se miobjevili fleky a některélisty úplně opadaly. Dokážete prosím někdo poradit co to je a co s tím? Děkuji, Jirka
Růže - černé fleky, co to je?, 11.7.2013
Dekuji mnohokrat a preji hezky den/vecer.
Růže - černé fleky, co to je?, 11.7.2013
Děkuji za odpověď, paní Lído. Doporučila byste nějaký určitý postřik? 
Růže - černé fleky, co to je?, 10.7.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, Mohl byste prosím někdo zkušený říci co to je na listech růží? Podle různých článků nedokážu určit jestli to je plíseň nebo něco jiného. A co nejlépe s tím? Je to na cca půl keři, takže obírat si nedokážu představit. Podobné tečky, ale... celý příspěvek >
Ktery Weber vybrat, 18.5.2013
Zalezi jak casto chcete grilovat. Pokud casto (3-4x do tydne), pak verte, ze casem skoncite u plynoveho. Je ale fakt, ze u steaku je uhli znat... ne ze by z plynoveho nebyl dobry, ale rozdil tam je.  Je dobre mit gril s horakem/plotnou na... celý příspěvek >
Jak zpracovat zelená nedozrálá rajčata?, 7.10.2012
Díky za zajímavý příspěvek. 
Jak zpracovat zelená nedozrálá rajčata?, 6.10.2012
To obsahují, ostatně jako brambory, ale tepelným zpracováním se solanin deaktivuje, nebo alespoň z větší části.  Tato pochoutka se podává i v restauracích, tak nevím, jestli by to někdo vůbec povolil, kdyby to bylo toxické.  Každého... celý příspěvek >
Jak zpracovat zelená nedozrálá rajčata?, 6.10.2012
Dobrý den, To máte příjemný problém . Nejlépe obalit (třeba v rozdrcených crackrech) a osmažit, je to opravdu delikatesa. Zkuste googlem "fried green tomatoes", je spousta různých receptů. Za sebe mohu opravdu doporučit. Dobrou... celý příspěvek >
Plevel - co to je?, 14.9.2012
Zdravím pane Josef. Podělím se s Vámi a ostatními o moje nové zkušenosti - ten můj plevel (ať již ostříce, jílek nebo skřipina) se mi začal stále více rozmáhat, i přes mé značné úsilí jej manuálně vyhubit. Skoro by se dalo říci, že na jeden... celý příspěvek >
Odvodnění zahrady, 14.9.2012
Zdravím ve spolek. Řeším na zahradě situaci s vodou, která se mi drží na třech různých místech. Uměl byste někdo poradit jak nejlépe tuto situaci řešit v již založené zahradě? Půda je jílovitá. Narazil jsem na použití drenážních hadic nebo... celý příspěvek >
Plevel - co to je?, 24.7.2012
Určitě zajímavé. Na jednu stranu bych šel hned jednu koupit, ale na druhou zas tolik nespěchám. Prostě mi to bude trvat déle. Mám stejně spoustu dalších starostí s plevelem... Hlavně je to další věc, která se někam musí dát a nějak s tím místem to... celý příspěvek >
Plevel - co to je?, 24.7.2012
Pane Josef, děkuji za Vaše poznatky. Máte pravdu, že trávník je zatím nicmoc, takže zřejmě použiji šteteček. Už jsem si to na pár místech vyzkoušel a kolečka vypálená nebyla. Neměl jsem ale 100% úspěšnost. Uvidíme .
Plevel - co to je?, 22.7.2012
Pane Josef, proč myslíte, že "Roundupovým herbicidem i při opatrné aplikaci štětečkem přímo na listy a do "srdíček" ostřice byste asi napáchal víc škody než užitku"? To byl můj plán na další postup... Po manuálním odstraňování trávník vypadá jako... celý příspěvek >
Plevel - co to je?, 21.7.2012
K té sekačce - koukal jsem na to okousání taky, ale zdá se mi, že to takto je jenom u vyfoveného plevele, on si totiž má tendenci lehat s sekačka jej neveme. Nemám žádný zázrak, ale úplnej krumpl to snad taky není, nůž nový, cca 10 sekání 600m. Jedná... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika