Příspěvky uživatele - Ivčadal

Maliny a květopas postřik, 15.5.2014
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jakým spolehlivým přípravkem na květopase v malinách(preventivně) a jestli to ještě v tuto dobu jde ještě těsně před květem postříkat.Mám květopase na jahodách u malin, škodí ještě jinde na zelenině?Děkuji
Jak je to se zobáky u slepica a výška plotu?, 23.8.2012
To si nemyslím.Slípky se tam krásně vejdou.Kurník je zateplený a když bude mráz tak budou muset byt zavřené.Takových kurníků jsem viděla spousty a neměli s tím problémy.Co maj říkat slepice zavřené v klecích.Myslím že ty moje se maj dobře.Není to... celý příspěvek >
Jak je to se zobáky u slepica a výška plotu?, 15.8.2012 Obsahuje fotku
Vyfotila jsem náš kurník pro 15 slepic, vlastnoručně vyrobený.
Co pěstovat na zahradě pro krmení drůbeže, 15.8.2012
Já mám letos prvně od května slepice a na zahradu jsem vysadila krmou řepu a mrkev-na zimu do sklepa.Nasušila jsem kopřivi, které mi rostli kolem plotu a i trávu ze sekačky jsem nasušila a mám nazbíranou slámu. Obnovila jsem sklep, nakoupím hodně... celý příspěvek >
Kukaň na kolik slepic?, 15.8.2012
Mě snášejí slepičky až po 14-15 hodině odpoledne a mám 15 slepic které chodí snášet na 2 místa ze 7.Nevíte jak dlouho trvá přepéření?Právě začali.Dík
Jak je to se zobáky u slepica a výška plotu?, 7.5.2012
Budu se snažit to vyfotit, ale nevím jeslti to dostanu do počítače.Uvidíme.Jinak mockrát děkuji za rady.
Jak je to se zobáky u slepica a výška plotu?, 6.5.2012
Díky za odpověď, máme 15.slepiček a kohoutka, sousedka mě tak vystrašila, že jsme dnes studovali jejich zobáky a pod jazykem zespoda mají takovou světlou slupinku a ta se prý musí odstranit nehtem, což je speciální postup a málo kdo to prý umí, mám z... celý příspěvek >
Jak je to se zobáky u slepica a výška plotu?, 5.5.2012
Prosím o radu.Máme nové slepice těsně před snáškou a dozvěděla jsem se že se jim v zobáku dělá nějaký tvdý zub, který jim brání v přímání potravy, prý se to musí odstranit jinak umžou hlady.Nikde jsem nenašla žádné informace jak na to, co s tím a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika