Příspěvky uživatele - kali_gulka

Sekačka Honda nebo Stiga?, 18.4.2012
Peněžně Stiga ta 55 dobrá volba- pokud by bylo na mě měl bych dilema vzal bych onu 55 a motor Honda :)myslim ta 160 že tam je- ale co poslední dobou posluchám motory BS jsou lepší a cenově dělaj sekačky Stigy výhodnější.
Podrobnější návody - kde to najdu?, 18.4.2012
ja mam konkretne Parka 25 pro 4x4 hydro... jen me se*e že v tom je nejakej posahanej motor od Vangardu... Chtelo to Hondu.njn uz je pozde.:(a ani tempomat to nemá což mě kapku trápí... jinak fakt kam se hrabe nejakej trakturek tohle seká všechno, to... celý příspěvek >
Podrobnější návody - kde to najdu?, 13.3.2012
to je to co sem myslel. rider tomu rikaj u stigy.
Oleo-Mac GS 410 CX - podělte se se mnou o zkušenosti, 10.3.2012
asi tak, tenkrát to byla lakota- momentálně jak jsem se ptal v jinem mojem prispevku, šel jsem do Sola mam ted 636 na domácí žvýkání, odvětvování, dolmara ps 460 na to dříví do těch 30cm a stihl ms660 na konec, uvidim časem ty kubatury a kapitoly... celý příspěvek >
Oleo-Mac GS 410 CX - podělte se se mnou o zkušenosti, 9.3.2012
Zdravim. před dvěma léty jsem si koupil výše zmíněnou pilu.Nenalákala mě cena ale labtop k tomu. :) samotná pila se mi zdála tenkrát velice drahá cca 12000,-. Chtěl bych na ni znát Váš názor. za ty 2 roky jsem jí měl v provozu cca 50... celý příspěvek >
Podrobnější návody - kde to najdu?, 9.3.2012
jo a příští týden mi přivezou stigu traktor se sekací hlavou bych byl rád taky za něco podrobnějšího. děkuji
Podrobnější návody - kde to najdu?, 9.3.2012
zdravim, poštěstilo se ni něco málo podědit tak jsem vše investoval do zahradní techniky. chtěl bych se zeptat zda nemáte někdo stránky kde seženu podrobnější návody na: zahradní trakotory motorové... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika