Příspěvky uživatele - bukowski79

Jaký křovinořez na menší louku - do 5tis, 17.11.2012
riskněte Demona, tak jak jsem to risknul já - za 2,5k včetně výbavy to v případě, že ani tak dlouho nevydrží, zase taková ztráta nebude. včera jsem ho konečně zkusil na stařinu s trojzubcem a výkonově paráda - teď už jen záleží na tý životnosti... celý příspěvek >
Krovinorez Demon RQX520R, 2.11.2012
V návodu je 1:25 nastálo - nevím, jaký konstrukce je ten motor, že se výrobce kreje tak vydatným mazáním. na druhou stranu nalil jsem tam obyčejný castrol pro zahradní techniku a na kouřivost nemůžu říct ani slova.   na první dojem na... celý příspěvek >
Krovinorez Demon RQX520R, 29.10.2012
Trochu Vám to tu opráším - loni jsem si křovinořez půjčil (nějaká lepší řada stihl, kterou ale srazil tupý trojzubec), letos jsem chtěl též, ale v okolí 20-30km půjčovny prostě neměly nebo byly půjčené. Tak to říkám kolegům v práci a oba mají... celý příspěvek >
Rýč české výroby, 15.9.2012
Ono i Zbirovia má na můj vkus trochu podezřele nízký ceny (za ty rycí vidle chtějí 182 korun a to už v tom je zahrnutá marže obchodníka), takže doufám, že opravdu veškerý sortiment vyrábějí v ČR..   Zbirovia se "chlubí", že je jediný výrobce... celý příspěvek >
Rýč české výroby, 14.9.2012
Zdravím,   je v ČR nějaká firma/řemeslník, která/ý vyrábí rýče? Zahradnictví/obchody s nářadím pouze čína apod. - Zbiroviu jsem si našel alespoň rycí vidle, ale klasické rýče bohužel nedělají.
Kultivátor vs Rotavátor - jaký je rozdíl?, 1.8.2012
Tak to by mě zajímalo taky, protože zahrádka po pužití rotavátoru a následnem mulčování posekanou trávou není třeba obkopávat a půda je stále krásně kyprá. Stejně tak rodiče měli doma na zahradě už hodně hroudovatou hlínu, která moc nešla zpracovat... celý příspěvek >
Jak očistit starou terru, 12.7.2012
na všechno používám obyčejný benzín a štětec/kartáček - nánosy starýho oleje a prachu bere výborně. a na rozdíl od potroleje mám benzín vždy při ruce a v dostatečném množství. na mytí používám starý pekáč
10 letá sekačka s BaS - kolísání otáček, 4.7.2012
TAk to nakonec opravdu byla ta membrána, oprava za pár korun - celkem prima, že i po 10ti letech se dají na karburátor sehnat díly.   jen si asi nějak špatně zapojil pružiny regulátoru, protože se mu posunul rozsah otáček směrem nahoru
Postřik rajčat proti plísni bramborové, 27.6.2012
zdravím, trochu jsem zaspal - není už pozdě na postřik s OL 21 dnů? rajčata teprve kvetou a narůstají, tu a tam jen malinké zelené rajčátko, tak nevím, kolik toho stihnou za 21 dnů
Al-ko silver 520BRV, 15.6.2012
Pokud máte na mysli zadní táhlo určené ke spuštění pojezdu, pak to špatně je.
10 letá sekačka s BaS - kolísání otáček, 30.5.2012
Zdravím,   rodiče mají doma cca 10 let sekačku s motorem BaS LS 45 - už loni lehce kolísaly otáčky, motor jakoby přidával ubíral, letos se to dostalo do stavu, kdy otáčky vyletí nahoru spadnou dolu a takhle neustále dokola.   Setkal... celý příspěvek >
Pozdní jarní mrazy, 19.5.2012
Nám kousek od Mnichova Hradiště celkem slušně pomrzly ořešáky, zahrádku jsme měli naštěstí přikrytou a 200 sazenic rajčat pořád ještě doma.
Jakou sekacku, zn. spolehlivost, 15.5.2012
Blbost v čem? sekačky s pojezdem mají pojezd moc pomalý, na rovině a do mírného svahu je stokrát rychlejší jezdit bez pojezdu, dělám to tak taky.   jen by mě zajímalo, jak velká zahrada je taková, která se seká 3 dny - cca 800 metrů máme... celý příspěvek >
Pozdní jarní mrazy, 13.5.2012
předpovědi nesleduju, jen srážkovou mapu, ale za tuhle předpověď jsem rád, už jsem měl cukání nabouchat všech 200 sazenic rajčat minulý týden, když bylo krásně. kus od mnichova hradiště jsme omrzlici na autech měli, takže se to konkrétně u nás kolem... celý příspěvek >
Jakou sekačku, 11.5.2012
No, a zkoušel jste si představit, jak podle zadaných kritérií hledat? Zkuste si projít několik vláken, kde lidé vybírají sekačky  - já tak při výběru činil a moc moudrej jsem z toho nebyl, pokud jde o poskytnutý základní informace - jako by těch... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika