Příspěvky uživatele - jarekm

Nemoc? co to je, 3.8.2014 Obsahuje fotku
prosím o radu co to je na listech papriky. Nějaká choroba? 
Malá popínavka na plné slunce, 18.4.2014
Dobrý den, já jsem zkusil zasadit Loniceru (Zimolez) a daří se mu na celodenním úpalu docela dobře. Kořeny jsem zamulčoval posečenou trávou a při delším suchu zalévám. Letos roste jak o život, tak snad se dočkám i květů.  
Založení zahrady, 12.4.2014
omlouvám se, ale musím Vám pochválit zahradu. Opravdu neskutečně nádherná!!!. Jarda 
Jak začít?, 24.3.2014
Dobrý den, taky záleží na jakou větovou stranu vytipovaný záhonek je, jak tam jde sluníčko, jestli ty tůje tomu stíní, co tam vlastně chcete pěstovat a tak dál..je mnoho věcí na které musítě brát ohled a dle toho se také řídit. Já rozhodně bych... celý příspěvek >
Pěstování zeleniny podle kosmických rytmů, 22.3.2014
Dobrý den, toto co píšete je pro mě novinkou, neb jsem letos objevil lunární kalendář a zkouším ten.Mohla by jste přiblížit o co se jedná? Jarda 
Vytáhlé sazenice kedlubnů, 15.3.2014
Dobrý den, asi tu nebudu jedinný, ale mám poměrně vytáhlé sazenice kedlubnů a nevím co s tím? Vyhodit a zasít nová, nebo přesadit a dát do pařeniště a když přesadit tak jak? Momentálně jsou v sadbovačích na okenním parapetu orientované na východ.... celý příspěvek >
Spálené listy paprik od sluníčka, 22.5.2013
Dobrý den, před týdnem jsem vyndal pariky ven a tedka koukám že jsou spálené pd sluníčka. Listy jsou naprosto popelavé a papriky chřadnou. Vím že je mám dát do stínu, bohužel tu žádný nemám neb se mi tu celý den točí sluníčko. Pomohlo by je nějakým... celý příspěvek >
Vigna caracalla, 9.3.2013 Obsahuje fotku
Prosím, máte někdo zkušenosti s touto nádherně kvetoucí popínavkou?Kde by se dala sehnat rostlinka nebo alespoň semenna? Poradíte? Děkuji Jarek : malina.j@centrum.cz
Ptačí zob - nějaká choroba?, 5.7.2012
..tak po dlouhém brouzdání na internetu jsem zjistil že toto způsobuje savý hmyz, takže ihned jak se toto objeví tak postříkat přípravkem proti savému hmyzu. 
Acer palmatum dissectum garnet, 5.7.2012
Super skvělé rady. Děkuji velice. Jarek 
Acer palmatum dissectum garnet, 5.7.2012
Donrý den, děkuji velmi za radu a pomoc. Jarek 
Ptačí zob - nějaká choroba?, 29.6.2012 Obsahuje fotku
Prosím zase o radu. Při kontrole zahrady jsem zjistil podivné zabarvení na listech ptačího zobu. Vypadá to jakoby jsem listy postříkal pískem, ty po určité době blednou a žloutnou. Dokážete mi prosím pomoci a určit o co se jedná prosím? Děkuji... celý příspěvek >
Acer palmatum dissectum garnet, 26.6.2012
... poradíte mi prosím krom tohoto javoru i jiné málovzrůstné na úpal? Četl jsem že javory se na úpal vysazovat nemají.. jsem docela z toho zmatený. Díky Jarek 
Odpálený trávník, 21.6.2012
děkuji za odpověd... je fakt že tráva na trávníku je dosti ošklivá i tak, bez odpálených míst, místy ani tráva neroste a tvoří spíše takové malé ostrůvky mezi hlínou. 
Stromy a keře na úpal, 21.6.2012
velice se skláním za vyčerpávající odpověd a moc moc děkuji za pomoc. Podívám se na google jak co vypadá a snad se zadaří něco vybrat. Jarek 
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika