Příspěvky uživatele - patf

Drnovatění trávníku, 13.4.2020
Díky moc!
Drnovatění trávníku, 6.4.2020 Obsahuje fotku
Ahoj kolegové zahrádkáři, mám problém s trávníkem - jsou v něm strašné drny... Už cca 7 let, každé jaro, posekám, zkultivátoruju, mírně zaseju travním semenem (asi z Hornbachu), mírně zasypu zeminou a po měsíci se těším nové trávě. Pokud ji zalejvám,... celý příspěvek >
Briggs & Stratton 450 - problém, 13.6.2014
Je vyřešeno - v servisu nevěděli co s tím, tak vyměnili celý karburátor a už to jede. Tedy zatím, při předváděčce. Vezu si jí domu a během příštího týdne vyzkouším.
Briggs & Stratton 450 - problém, 3.6.2014
Přiznávám, že benzín je z benzínky ONO, která ma asi nejnižší ceny, ale jestli je pančovaný, to nevím... nafta je v pohodě.
Briggs & Stratton 450 - problém, 3.6.2014
Ahoj všem, s tímto motorem u sekačky letos začal problém - problém se startováním, často chcípala. Vyměnil jsem olej, vzduchový filtr vyčistil, benzinovou nádrž vyčistil, svíčku vyměnil. Stav se zhoršil... Šla do servisu, kde udělali to samé.... celý příspěvek >
Hnojení trávníku, 6.5.2014
Zdravím, čím tedy pohnojit? Aby to vyšlo levně a hlavně to bylo účinné... nebo stačí slepičince? Díky za rady!
Pěstování cibule ze semen - jak na to?, 27.3.2013
aha... :) je to pár kousků (možná 20-30), takže stačí to na okně a pak přesadit na záhon?
Pěstování cibule ze semen - jak na to?, 27.3.2013
díky za rady! Takže, abych to sesumíroval - jedná se o předpěstování sazenic v pařeništi (u mne doma na okně) a následné vysázení do záhonu. Udělám to tedy tak, že tu změť výhonků občas zaleju a po zmrzlíkách opatrně přepíchám na venkovní... celý příspěvek >
Pěstování cibule ze semen - jak na to?, 27.3.2013
Zdravím zahrádkáře! Semena cibule jsem hodil do vody, druhý den halabala vysypal do truhlíku se zeminou a teď krásně vyrostla - a nevím co dál... Mám je přesadit každou zvlášť? Nebo je mám nechat a až pominou mrazy dát ven na záhon? Skleník... celý příspěvek >
Melounoviště 2012, 10.4.2012
Děkuji Vám oběma, zřejmě zkusím oba způsoby. Díky!
Melounoviště 2012, 6.4.2012
Dobrý den všem, vím, že je tu o tom napsáno dost a dost, ale i tak se jako máčo zeptám - jak roubovat se slušným výsledkem? Mám několik druhů melounů (už měsíc se na ně chodím koukat, bohužel jich pár nějak záhadně uhnilo - těsně u země se ohly a... celý příspěvek >
Prořezat švestku teď?, 2.3.2012 Obsahuje fotku
Děkuji všem za příspěvek ke švestce a třešni, zároveň i těm, co tu prodiskutovali broskve, na které jsem se neptal :) Ale to nevadí, čtu všechno :) a navíc je to i zajímavé čtení - bez ironie. Pro jistotu přikládám i foto dotyčných stromů,... celý příspěvek >
Prořezat švestku teď?, 27.2.2012
Na podzim jsem na ní zapomněl, můžu to udělat teď někdy? A na zahradě ještě máme velkou třešeň, můžu také teď? Skoro 18 let na ty stromy nikdo nešáhl... mohu klidně nafotit. Děkuji za rady :)
Co z rajčat - kečup, pomádu nebo omáčku?, 16.6.2011
Čistě náhodou nějaký recept na sušená rajčata, nejlépe z vlastní praxe někdo nemáte?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika