Příspěvky uživatele - 232.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Růže v květinači, 21.6.2011
Já mám v květináčích různé rostliny, také javory a plaménky (máme psa a je to bezpečnější před ním, aby to nezlomil) a letos jsem zasadila do květináče i krásnou růžovou polyantku. Na zimu to dělám tak, že když jsou květináče menší, dám je do igel.... celý příspěvek >
re: okraje záhonů, 28.10.2008
jsou to pásy z PVC (tudíž nepřemrznou) rozměr: šířka - 15 cm délka - 400cm tloušťka - cca 3mm krásně se tvarují do oblouku výšku jsem si zvolila asi 3cm nad úroveň země - což je o 1cm níž než jak sekám trávník, takže si pojedu přes okraje a... celý příspěvek >
re: okraje záhonů, 28.10.2008 Obsahuje fotku
já jsem si sehnala pěkné a levné obrubníky z plastu. vypadá to takto: na jaře ještě doseju trávu a bude pěkné. j.bake@centrum.cz
okraje trávníku, 11.10.2008
Letos na jaře mi zahradník dokončil zahrau - osázení + trávníky. Vypadá to docela pěkně, jenom mě trápí prorůstání trávy do kůry. Zkusila jsem takové zelené plastové prolamované obrubníky z marketu a to je dost " na nic ":-)), to už se nedá udržovat... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika