Příspěvky uživatele - 47.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou meruňku?, 14.10.2008
Zdravím pana Kiwíčka, ráda bych se před výsadbou a hlavně koupí meruňky dověděla cože je to za "ananasku" ze zahradnictví Kruh s úžasnými plody, které závidí i Jižní Morava. Dívala jsem se na jejich stránky s nabídkou, ale nevím, kterou... celý příspěvek >
Pěstování venkovních kamelií, 6.10.2008
dobrý den potřebovala bych radu, koupila jsem nakvetlou kamelii, ale doma květ upadl, velmi brzy nasadila několik /6/nových poupat, které jsou pořád stejné už třetí měsíc a nechtějí rozkvést, rostlina je v panelovém bytě v místnosti ve které se... celý příspěvek >
Sundavillea Red - pěstování, 26.6.2008
Koupila jsem si rostlinu loni, krasne kvetla, prezimovala velmi dobre, vyrazela stale nove slahouny, ted vypada velmi zdrave, ale nekvete, prestoze ji casto hnojim Krystalonem (plod a kvet). Poradi nekdo, co delam spatne? Sarka
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika