Příspěvky uživatele - 85.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obnova sadu, 10.9.2008
Radit, co s hrušní, když ji nevidíte, dost dobře nejde. 40 let stará hrušeň je poměrně mladá hrušeň. Na rozdíl od jabloní hrušně nereagují věkem a přeplozením tolik zmenšením plodů, takře drobné plody má tato hruška zřejmě odjakživa - patrně sloužila... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 10.9.2008
Vážený Ali, prodavač, který Vám nabízí stroje v prodejně nerozhoduje o tom, co se bude prodávat a za kolik se bude prodávat. Dobrovolně se nechal zaměstnat a jeho jediným úkolem je nabízet, vysvětlovat, doporučit a prodat. Za to je placen. S... celý příspěvek >
Jak na neudržovanou jabloň?, 10.9.2008
Přeroubování jabloně ale přenese plnou úrodu o několik let dřív, než vykopání plané a zasazení nové. Navíc je třeba se vypořádat s nepříznivým faktem "jabloň po jabloni"
Lis na ovoce, 9.9.2008
On pan Ferda M. nemá tak úplně nepravdu. Jistě může dojít k rozbití makromolekul. Všichni to jistě znáte. Bakelit nezapáchá, když jej však rozbijete, chvíli ucítíte z čerstvého lomu fenol. Celuloidové pravítko smrdělo jen když se zlomilo. To jsou ale... celý příspěvek >
řez natírat či ne?, 9.9.2008
Připojím perličku - manželka, praktický lékař - ještě dlouho před tím, než se o muších larvách začlo psát, mi popsala zážitek s jednou pacientkou a jejím zanedbaným bércovým vředem, kde z pod obvazu lezly muší larvy. A co čert nechtěl - rána se... celý příspěvek >
Jakou jablůňku do stěny?, 9.9.2008
Výběr máte dobrý. Já bych z podzimních ještě favorizoval Desert, Vandu a Rajku, ze zimních pak Jonalord, Melodii a Rubinolu. Novější odrůdy si zatím netroufám posoudit    Ale ne každému chutná totéž a ne v každé zahradě se daří témuž... celý příspěvek >
Nerostoucí jabloň, 9.9.2008
Nu, jestli je jabloňce 7 let a každoročně má listy i plody, myslím, že následem polouschlého stromku při výsadbě to nebude. Z toho by se za ty roky stromek zbrchal anebo odešel.    Osobně si taky myslím, že roste na zakrslé podnoži,... celý příspěvek >
Jakou jablůňku do stěny?, 9.9.2008
Asi bych zasadil nějakou letní odrůdu, ta Vám chybí. Doteď jste neměl zralá jablka - J.G. teprve začínají.
Moštování jablek - kuchyňský odšťavňovač, 8.9.2008
Výtěžnost moštu se výrazně liší u různých odrůd a jejich stupně zralosti. Obecně se zvyšuje výtěžnost v průběhu sezóny. Nejvýtěžnější jsou pozdní zimní odrůdy těsně po sklizňové zralosti.    Nemyslím si, že v kuchyňských poměrech lze... celý příspěvek >
Stříhání borůvek, 8.9.2008
Na své dva keříky žádný speciální způsob řezu nemám. Za důležitější považuji kyselou zeminu a hodně vody. Stříhám keříky tak, aby byly vzdušné měly přiměřeně výhonů a tvořily přírůstky.     Protože měnit půdu se mi nechce a v době... celý příspěvek >
řez natírat či ne?, 8.9.2008
Vážení, v tomto diskuzním vláknu si cením, že se vede slušně, na úrovni a s noblesou.  Přestože se točí kolem podobné prkotiny jako jestli řeže líp Dolmar nebo Husqarna, diskutující si zde váží podstatně více jeden... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 8.9.2008
Naopak, mně se ta recenze líbí. Tak to má být. Věci nebývají vždycky černé nebo bílé. Maximální snaha o objektivitu. Každý si může vybrat, zda se mu taková firma líbí nebo ne.    Já z M. skutečně nadšený nejsem, ač mám prodejnu... celý příspěvek >
Opadávání listí, 8.9.2008
Myslím, že listy na stromě 8. září dřevinu až tak nevyčerpávají.
Domácí šunka, 8.9.2008
Myslím, že vodu dolévat netřeba, asi by se hůř spojily kostky.  V šunkovaru při vaření beztak nějakou tekutinu pustí (vznikne z ní rosol).    Přiznám se, že recept, kde se do šunky lije voda, nemám.
Domácí šunka, 8.9.2008
Jestli nakládáte do láku celý jeden kus masa na 2 dny, je to málo. Nahradit to lze injekcemi koncentrovaného solného roztoku (24dg soli na l litr vody, 100 ml roztoku do 1 kg masa). Trocha rychlosoli maso obarví dorůžova. Chcete-li být jako profíci,... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika