Příspěvky uživatele - 102.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kysané zelí, 3.10.2008
Zdravím pana Majka. Tak včera jsem nakládala to zelí podle toho Vašeho maďarského receptu. Už se moc těším až bude hotové. Pracuji ve zdravotnictví, tak všem radím ať zelí jedí a budou zdrávi. Ještě jednou děkuji za recept. Můj švarg byl kuchař,... celý příspěvek >
Kysané zelí, 2.10.2008
Pane Majku mockrát Vám děkuji za recept, za chvíli jdu na to zelí, doufám, že s Vaším receptem budu mít úspěch. Kristina z Poděbrad
Kysané zelí, 2.10.2008
Potřebovala bych recept na nakládání kysaného zelí - kolik soli na 1 kg a tak? Mám 15 kg. Děkuji za odpověď
Co je to na hrušni - zvláštní výrůstky na listech?, 17.9.2008
Jalovce já ani v okolí nikdo nemá.Jen pár obyčejných tůjí.Ty výrůstky jsou tvrdé, jakoby dřevnaté, na vrchní straně listů.
Co je to na hrušni - zvláštní výrůstky na listech?, 17.9.2008
Dobrý den, vždy po polovině srpna se mi na hrušni objeví na listech takové jakoby dřevnaté hnědé zduřeniny, jako kopečky a na povrchu to má jakoby růžky.Celé je to vysoké 3-5mm, ty růžky kolem milimetru.Hrušku mám vysazenou tři roky a objevilo se to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika