Příspěvky uživatele - 67.144

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
závlaha svépomocí, 19.2.2009
Řeším stejný problém, ale jelikož mám málo času a nejsem tak zručný nechám si zavlažování raději udělat od profesionálů. Pokud je někdo zručný vše pro závlahy svépomocí jsem viděl u afg v Kolíně.
Zazimování trávníku, 10.11.2008
Může se nyní v listopadu sekat trávník a případně na jakou výšku? Jedná se o cca půl roku "starý" trávník v nížině.Díky za radu.
Zalévání - thuje smaragd, 14.10.2008
Potřebuji radu, jak nejlépe vyřešit zalévání thují smaragd cca 95ks (50m) bez toho, abych musel každou rostlinu zalévat osobně zvlášť, je k prodeji nějaká delší zavlažovacíí hadice, která by tuto zálivku řešila? Díky.
elektrický vertikutátor, 24.9.2008
Lze vertikulátor použít i pro trávník, kde je uschlý plevel, ale trávník není hustý, je to vhodné? Děkuji.
Rez travní, 23.9.2008
Již více jak tři týdny pozoruji na cca 4 měsíce starém trávníku reznutí, před 10 dny jsem posekal a rez na trávě je pořád a to nemluvím jak vypadala po sekání nová sekačka, celá zaprášená rzí. Co je příčinou a jak s tím správně bojovat a předcházet?... celý příspěvek >
Jak na travu v travniku?, 8.7.2008
Vytrhávat jsme zkoušeli, ale na pozemku je to pomalu všude a hlavně kolem nás jsou 4 pozemky, kde se ještě nezačalo stavět a vlastníci na nějaké sekání kašlou, takže náletem se k nám dostává kde co...
Jak na travu v travniku?, 1.7.2008 Obsahuje fotku
Máme stejný problém jako Radek, máme cca 2 měsíce založený trávník, zemina navezena loni na podzim, několikrát proběhl postřik Randapem, pozemek cca 600m2 a nyní se nám v trávě objevil tento "neřád". Zkoušeli jsme vypichovat, jde to, ale když vidíme... celý příspěvek >
Válcování trávníku, 27.5.2008
Ještě tedy podotýkám, že ornice byla navezena na podzim, postříkána proti plevelu a k založení došlo až nyní z jara, znovu postřik, k modelaci terenu, s následnou orbou a pak ke zkypření velkým rotavátorem.  Prostě nyní je tráva trošku v... celý příspěvek >
Válcování trávníku, 27.5.2008
Prosím o radu, máme cca měsíc založený trávník, firma která nám jej zakládala, bojovala se srovnáním terénu do roviny (ztvrdlá a uježděná zemina). Po zasetí trávy vše zahrabala taženými "bránami" a uválcovala. Ovšem zemina byla dost... celý příspěvek >
Jakou sekačku s pojezdem, 26.5.2008
Prošel jsem veškerá vlákna, ale nějak stále nevím, jakou vybrat sekačku pro nový trávník cca 700m2, nevím jakou šíři záběru vybírat, líbí se mi Honda HRG 415 C3 SDE, ale nevím jestli 41cm není málo, jestli za ste¨jné peníze raději vít něco od... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika