Příspěvky uživatele - 6.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
protulák / šrucha zelná , 13.9.2008
Nevíte někdo zda se to dá pěstovat u nás.Běžně to roste v řecku, tam si to bezděky trhají a jedí asi jako u nás "zaječí zelí".Rostlina obsahuje profanované omega3 mastné kyseliny a je na ně prý bohatší než rybí tuk.Podle foto mi to... celý příspěvek >
krysy a podobna havet, 13.9.2008
odkaz č.7 hryzec vodní-rostlinolékařství
krysy a podobna havet, 13.9.2008
Já osobně si myslím že se jedná o Hryzce vodního.Nenechte se zmýlit že je to zvíře závisle na vodě, dokonce když žije mimo vodní svět tak vypadá odlišně od bráchy který žije u vody.Délka bez ocasu se uvádí i 20 cm a to se dá zaměnit s potkanem a... celý příspěvek >
udírna na zahradě, 13.9.2008
Jsem řezník, debaty o udírnach slyším často, a pokud v ní neuslyším jakou intenzitu využití člověk plánuje tak se ani nezapojuji.Udírna může vystačit i taková jako ve filmu Slavnosti sněženek, pár desek, strop z kabátu, topeniště a kouřovod rýha... celý příspěvek >
krysy a podobna havet, 12.9.2008
Hryzci a norníci opravdu žerou kořínky a u mladé rostliny dojde k uhynu bez viditelného poškození, vyditelné poškození musí dělat něco většího asi zajíc.kontrola plotu popř.zápach třeba z té fretky
Konopí, 12.9.2008
Já bych se z dovolením vrátil ke kořenům diskuze.Rostlině se jako kopřivě dobře daří i na suti, při pestováni na kvalitní půdě výsledky nic moc(vzhled).Namíchejte zeminu s pískem i rozbitou cihlou.Ještě v kelímku ji oštipávejte špičky, tak si ji... celý příspěvek >
krysy a podobna havet, 12.9.2008
Zkuste chlupy nebo podestýlku od fretek, dá se to domluvit v zooprodejně.Rosypejte to nebo zatlačte do hlíny kde to chodí.U potkanů, hryzců a norniků(u nás norník rudý)obvykle běžné metody selhavají.Jsou drzí a žerou věci co se nedají otrávit(krom... celý příspěvek >
Benzin. motor - jak prodloužit životnost?, 9.9.2008
Děkuji za reakci pane J.S..Olej používam z mauntfieldu Oleomac a natural 95 Směs nikdy starší jak jeden měsíc.Máte své stránky nebo chcte můj mail?nepochopil jsem to s tou radou. Děkuji s pozdravem kt
Benzin. motor - jak prodloužit životnost?, 9.9.2008
Jak se dá zkrátit opotřebení motoru u levnějších modelů pokud mají nedostatečnou ochrannou vrstvu (...nikasil).Slyšel jsem o jemném přidáni oleje do benzínu oproti návodu např. u 1:50 na 1:45 až 40.Jsou jiné metody?Docházi při absenci ochranné vrstvy... celý příspěvek >
Záběh benzínové pily, 12.8.2008
Děkuji, budu se řídit klasicky, tj.manuálem.ixiz
Záběh benzínové pily, 12.8.2008
Jde o kontroverzní HECHT 945.Soused ji použivá 4 roky bez problému a já ji mám na občasnou tesařinu a palivové dřevo.Prodejce doporučuje pro záběh směs 1:40 ale v diskusi na tento typ jsem se dočet doporučení 1:25 a snad potom vyměnit svíčku.Proč... celý příspěvek >
Poraď s opravou křovinořezu Oleo-Mac 740, 4.8.2008
Vážený J.S.,děkuji Vám za fundovanou odpovědˇ které se mi v tom servise nedostalo.Probíhalo to jako že "my si s tím nebudeme hrát prostě dejte prachy a uvidíme".Vámi popsanou možnost nevracení se plynové páčky nebo lanka a absenci... celý příspěvek >
Poraď s opravou křovinořezu Oleo-Mac 740, 3.8.2008
Asi po 15-ti minutách sečení se sami zvýší otáčky, i když pustím páku plynu motor jede a pořád zvyšuje otáčky.Vždy musím jemně zakroutit šroubek na karburátoru(ten blíže válci).Seřídim si to tak že se na volnoběh hřídel zastaví, motor... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika