Příspěvky uživatele - 75.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obnova sadu, 13.9.2008
Děkuji za rady. Ještě se na to o víkendu mrknu, ale zatím to vypadá na výběr mezi těmito odrůdami: Williemsova, Clappova, Thirriotova, případně nějakou odrůdu nakříženou v ČR. Kupovat budu 1/4kmeny, sadit na jeden pozemek jednu řadu tří stromků, na... celý příspěvek >
Obnova sadu, 12.9.2008
Ajaj, teď jsem si naběhl, nepřesně jsem se vyjádřil na začátku. Hrušeň mám jen jednu, víc jich tam není. I když je pravdou, že nedaleko máme nějakou "máslovku". Původní jsou jen trny, tech tam je dost a jabloně, ale to je už jiné... celý příspěvek >
Obnova sadu, 12.9.2008
Ono jde spíš o to, že odrůdy mají prý hojné, jen neví, co přesně bude ve školkách. Takže vlastně neupřesnili, co můžou nabídnout. Já právě chtěl vybrat 2-3 odrůdy na Vaši radu a ty pak objednat.
Obnova sadu, 12.9.2008
Tak jsem u nás oběhl zahrádkářské obchody, 1/4 kmeny cca 140-180 kč. Můžete mi ještě jednou zkusit natipovat 2-3 odrůdy hrušní, pro mou výše uvedenou oblast? Jak uvádím, jde hlavně o kvas, neplánuji uskladnování, maximálně pár kusů hrušek na stůl.
Obnova sadu - 60ti leté švestky, 10.9.2008
Stromů je asi 30, jedna mně neznámá odrůda. Schopně rodících je tak 20-25. Vše už hodně vysoké, plody hlavně vysoko v koruně. Naspodu více méně prosychající větve, občas zcela suchá větev, odnož. Přebudovat znamená sundat, vykopat kořeny... sadit... celý příspěvek >
Obnova sadu, 10.9.2008
Děkuji za radu. Asi půjdu do dvou odrůd. Na jeden pozemek chci dát tři stromy vedle sebe, na další asi další tři, ale jinou odrůdu. Jen doplním, Vsetínsko, cca 450-500m.n.v., většinou slunný pozemek, puda nevím:) Hlavně to bude do kvasu, na... celý příspěvek >
Obnova sadu - 60ti leté švestky, 10.9.2008
Dobrý den, obnovuji švestkový sad a poprosím o radu. Stromy mají 40-60 let, rodí cca dva roky, jeden rok poměrně dost, druhý rok je to vždy slabší. Zvažuji prořez či obnovu. Co je vhodnější? Případně kdy prořezat, rozdělit třeba na 2-3... celý příspěvek >
Obnova sadu, 10.9.2008
Dobrý den. Obnovuji pozemky pro předcích a je nutno zasáhnout i do ovocných stromů. Píši tedy na tři fora, snad mi odpustíte:) Rád bych zasadil hrušně a jablka "Jaderničky":) Můžete mi poradit, jaké odrůdy hrušní by byly vhodné na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika