Příspěvky uživatele - 156.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňka z Chorvatska, 10.7.2011
Zdravím všechny kdo se zajímají o rostlinky. Byla jsem asi před měsícem v Chorvatsku a dovezla jsem si pár pecek z meruňky, která tam již byla dozrálá a tím i jedlá. Zajímalo by mě jestli s tím někdo má zkušenosti když se pokusím z těchto pecek... celý příspěvek >
Je nutno chránit meruňku?, 28.10.2010
Nadmořská výška je u nás asi 430. K domu bych ji zasázel, ale svítí tam dopoledne a odpoledne je slunce z druhé strany domu a tím by byla ve stínu. Takže ji asi nechám na zahrádce vedle broskve a uvidí se.
Pěstování mandlovníku, 24.10.2010
Zajímalo by mě jestli někdo má zkušenosti s pěstováním mandlovníku. Mám možnost si koupit tento vypěstěný stromek, ale nevím má li to smysl z hlediska podmínek, které pro pěstování mám. Na zahrádce celoročně fouká, pokud přijdou mrazíky tak i minus... celý příspěvek >
Řez zasázené broskve, 17.10.2010
Zakoupil jsem si stromek broskve - Redhaven. Vzrůst je poměrně masivní a má i dlouhé větve. Je mi jasné že teď po zasazení je nevhodné větve zkracovat. Prodavačka mi doporučila zakrátit je na jaře. Nevím jestli je to dobré a nebylo by vhodnější to... celý příspěvek >
Kdy přesadit rakytník, 29.8.2010
Na jaře jsem si koupil dvě rostliny tj. pár rakytníku. Nasadil jsem to na zahrádku, rostliny se poměrně rozrostly. Potom jsem zjistil, že jsem zvolil nevhodné místo, takže bych je chtěl přesadit jinam. Přesazováním se vždycky trošku poruší kořenový... celý příspěvek >
Kustovnice čínská, 1.7.2010
Na jaře jsem si koupil sazeničku kustovnice čínské. K jednomu tenkému proutku brzy přirostly další a rostlinka se měla k světu. Asi před týdnem začalo poměrně hodně listů žloutnout a postupně i opadávat. Takže to co vyrostlo postupně mizí. Nevím čím... celý příspěvek >
Angrešt bílý, zelený a červený, prosím doporučte, 25.4.2010
Zdravím. Angrešty je opravdu nutno dvakrát stříkat proti padlí. Jinak z nich téměř nic není. Bohužel taková je skutečnost. Pokud to někomu vyjde bez stříkání tak je to spíš náhoda a nebo má velké štěstí. Jinak z hlediska chuti a kvality je dost... celý příspěvek >
Samosprašný rakytník, 18.4.2010
Ještě jednou k tomuto rakytníku. Protože mi to taky leží v hlavě, že ten samosprašný je dost nesmysl, tak jsem se ještě jednou jel zeptat do toho zahradnictví kde jsem ho koupil. Zaměstnankyně mi řekla jen to, že je opravdu "samosprašný" a... celý příspěvek >
Samosprašný rakytník, 13.4.2010
No podle vašich reakcí bych asi měl soudit, že jsem prohloupil. I když zase to tak hluboce neprožívám. Tento rakytník co jsem koupil v zahradnictví Doubravice n Svit. se mi zdál od pohledu takový zvláštní už tím, že byl vysoký asi 1,5 metru a měl... celý příspěvek >
Samosprašný rakytník, 11.4.2010
Tento týden jsem zakoupil rakytník, který je podle prodejce samosprašný. Zajímalo by mě jestli někdo tento typ má a jsou li nějaké zkušenosti z hlediska funkčnosti. Nemám zase takový přehled s pěstováním, ale mám pocit, že tento samosprašný jsem... celý příspěvek >
Málo slunečního svitu, 12.3.2010
Za naším domem máme zahrádku a dá se říct, že tam slunce svítí v podstatě dopoledne a potom je už tam stín. Zajímalo by mě jesti má někdo nějaké vlastní zkušenosti, která rostlina je do této oblasti vhodná. Mám tam černý a červený rybíz, celkem... celý příspěvek >
Jak správně a kdy zakrátit rakytník a další rostliny, 11.3.2010
Zdravím a potřeboval bych trošku poradit. Před týdnem jsem si koupil v Droždíně takové trošku specifické rostliny než běžné. Jde o RAKYTNÍK, DŘÍN, MUCHOVNÍK, ARONII a ČÍNSKOU DATLI. Baví mě občas něco nového a neobvyklého. Kromě čínské datle jsem vše... celý příspěvek >
Kanadská borůvka - pěstování, 1.6.2009
dobrý den chci se zeptat jak se dají Kanadské borůvky rozmnožovat? děkuji za odpověď
Křovinořez Tarus, uniká olej, 31.8.2008
Pro: host - xxx.xxx.11.107 (?), 27.8.2008 17:53 Nechapu Vasi reakci, o par radku vyse jsem psal ze se omlouvam, ale casu k cednuti k pocitaci nebo zkoumani krovinaku mam velmi malo. Mimo jine i proto jsem zvolil diskuzi a ne treba chat. Odpovedi... celý příspěvek >
Křovinořez Tarus, uniká olej, 26.8.2008
Chtel bych se zeptat, koupil jsem na aukru křovinořez Tarus T43A Po cca.4h prace tece z krovinorezu olej, jinak vse pracuje stejne a nepozoruji nejake problemy nebo snizeni vykonu. Jen doplnim, benzin se tam redi 1:25 dle vyrobce. Redim... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika