Příspěvky uživatele - 235.233

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Šípatka - jak přezimovat?, 21.9.2008
Zdravim, mam1 rokem zahr. jezírko a nevím co s rostlinami přez zimu. Lekníny jsou v hloubce cca 50-60cm - tak bych je tam chtěl nechal. Kosatce v cca 30cm - s tema bych taky nic nedelal. Ale nevim si rady s šípatkou (pry prezimovava jenom hliza).... celý příspěvek >
Sadovnická projekce, 20.9.2008
no kazdy asi nema tolik casu aby se ucil ve "slozitem" programu..kdyz v jinem je na vlozeni rostliny 1 tlacitko :-) jde o to si navrhnout svoji zahradu (rekneme za odpoledne) a nenavrhovat zahrady (tedy se ucit google sketchupu) a stravit... celý příspěvek >
tipy na levné řešení jezírka, 15.9.2008
no jeste by to ale chtelo aby byl kacirek proprany..tam je cena trochu jinde
Vymývaná dlažba, 8.9.2008
stále nikdo neví???
Jak napojit čerpadlo (zasuvku) ve venkovnim prostredi?, 17.8.2008
Zdravim, ma nekdo zkusenost jak propojit čerpadlo ze zahraniho jezirka na el. proud? Puvodne jsem chtel ustrihnout drat od čerpadla (el.vidlici), tu spojit s dratem, kterej mam natazenej k jezirku, cely to zalit tavnym lepidlem (tedy spoj), ale jak... celý příspěvek >
Tvrdá voda ve studni (25 jednotek) - co s tim? (na zalévání), 16.8.2008
Prosim o radu.. Zmeril jsem si celkovou tvrdost vody ve studni - 25 jednotek. Co s tim? Docetl jsem se ze voda nad 20 jednotek by se nemela pouzivat ani k zalevani..chci zalevat pouze travu Stara 1 rok, hloubka 10m, kopana, skruze 1m, jilova... celý příspěvek >
kolik vody se vypaří za den?, 14.8.2008
Dekuji za rady udelal jsem nejake upravy, uvidime.. zkratil jsem potucek vodopad tece primo z hadice pak dam vedet jak to dopadlo..zatim 2 dny trochu prselo tak vody furt stejne..
kolik vody se vypaří za den?, 12.8.2008 Obsahuje fotku
Mame jezírko cca 20m2 / 7m3 a ztraci se nam voda.. Odhadem 1-2cm za den coz je 200-400litru /den Ted je opravdu horko, ale prijde mi to stejne dost. Jezirko mame par tydnu takze to zatim nemuzu porovnat s odparovanim v chladnejsich dnech.. K... celý příspěvek >
Co je tohle za plevel a cim ho znicit?, 5.5.2008 Obsahuje fotku
Prosim o radu, po aplikaci Roundapu jsem vysel travu, ale vsude se mi vyrojil tenhle plevel..VIZ PRILOHA OBRAZEK nevim co to je..mozna preslicka.. A cim to znicit, aby zustal travnik? Dekuji predem za radu P.
Co s vodou na pozemku?, 3.10.2007
Všude v okolí je jíl. Dle inženýrskogeologického průzkumu je do hloubky 2,6 m (vrty byly do hloubky 3 m) středně plastický a štěrkovitý až písčitý jíl pevné a tuhé konzistence. Hladina podzemní vody je 3 m od úrovně terénu. Budu vděčna za... celý příspěvek >
Co s vodou na pozemku?, 2.10.2007
Máme pozemek, který se mírně svažuje, a když prší drží se nám v jednom rohu voda. Vzhledem k tomu, že po celém pozemku máme jíl, voda se nikdy nevsákne a zůstává v rohu pozemku. Nemáte někdo s tímto zkušenost co máme dělat, abychom se vody zbavili?... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika