Příspěvky uživatele - 1.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neopadavá popínavka., 23.8.2006
Lonicera Henryi je česky Zimolez Henryův a měl by to být neopadavý kultivar, zasadila jsem si ho letos, tak uvidím až příští rok. Sadila jsem ho k lehké konstrukci asi 30 cm od sebe a je pravda, že roste bujně. Lidka 
Jakou popínavou rostlinu zvolit, 23.8.2006
Břečťan je nezmar, neopadává, ale je jedovatý, přísavník pětilistý a trojhranný opadává, ale na podzim se krásně zbarví,  zimolez henryův neopadává v zimě, má bujný růst ale málo kvete, zimolez brownův (růže z jericha)krásně kvete, ale... celý příspěvek >
Ligustrum ovalifolium aurem, 23.8.2006
Já jsem sázela ptačí zob v polovině května (jak mi poradil zahradní architekt), do konce srpna jsem ho zastřihla 2x, aby do zimy dřevo dostatečně dozrálo a do 1 m jsem zasadila 4 ks. Odstřižené větvičky mi ve skleníku znovu zakořenily, tak co mi přes... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika