Příspěvky uživatele - 63.155

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Petržel, 21.4.2024
To bych mohl také zkusit, ale zatím zůstanu u toho pokusu s těmi platy od vajec. Tam udělám jen výsev naklíčených semen (pro jistotu dvě semena do každé buňky) a potom až vylezou tak ta plata převezu na zahradu a uložím je do země. Pochopitelně bude... celý příspěvek >
Petržel, 21.4.2024
Mrkev ani petržel už aspoň deset let nepěstuji. Za prvé nesnáším protrhávání vysetých rostlinek a u petržele jsem měl vždy řádky jak noty na buben. Před týdnem jsem četl na Tomatojunction diskuzi o předpěstování karotky v platech od vajíček. Moc se... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 20.4.2024
Musím přiznat, že mně tak brzký termín sklizně květáků překvapil. Oproti sezóně 2020/2021 je to o celý měsíc dříve. Nevím čím to je, ale přispělo k tomu asi několik faktorů, mimo jiné docela teplé počasí v minulém týdnu a hlavně to že jsem uchránil... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 27.2.2024
Já se nejvíc těším na Ramallet Ibiza Bianca má to být jeden z nejlepších. Z těch stávajících mám také nejraději Ramallet Pequenito Malorquin, který už máš.            Vladimír
Dusikaté vápno na povrch pôdy proti slizniakom?, 26.2.2024
Při pěstování květáků v zimě 2020-2021 jsem měl problém se slimáky. Moc se jim líbilo v tunelu z NT, kde bylo až do zimy relativně tepleji a vlhčeji. Pro letošní ozimé pěstování květáku jsem před výsadbou zaryl dusíkaté vápno, položil na záhon tkanou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika