Příspěvky uživatele - 212.219

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Springtime, 7.4.2024
Neměl byste fotku květu Springtime? Některé odrůdy totiž mají květy typicky zvonkovité - Redhaven. Jiné odrůdy mají květy typicky růžovité - Harco, Symfonia. A pak jsou broskve kde typ květu klame - je růžovitý, ale zakřivený do zvonku, teda... celý příspěvek >
Kirgizskaja zimnaja 🍐, 7.4.2024
To jsem nemyslel nijak špatně pane Mičurine, jen že nemají typický hruškový tvar. Chuť se může v dalších letech zlepšit až stromek vyroste. Ale jestli se jedná o extra dlouho skladovatelnou odrůdu překonávající ty běžné, tak chuťově nemusí být... celý příspěvek >
Kirgizskaja zimnaja 🍐, 6.4.2024
Pěkné brambory jsou ty hrušky. Vydržely by i bez chlazeného sklepa? MH
Broskyne 2024, 6.4.2024 Obsahuje fotku
Shraz, že by přímo nějaká Iránská odrůda? Tu jsem nikde ani neviděl. Narozdíl od Fayette, která sice není dostupná, ale aspoň byla v sortimentu vidět na stránkách prodejců. Chtěl jsem vyfotit květy na stromku bělomasé Springtime, všechny... celý příspěvek >
Jak doma vypěstovat novou broskev?, 6.4.2024
Kontejnerová broskvoň je jistota že poroste a na zimu se dá schovat aby očka nevymrzly - přiočkovance mají někdy slabší mrazuodolnost. Dá se taky přesadit do většího kontejneru, v výsadbě bude pak silnější stromek, v kontejneru se musí ale zalévat... celý příspěvek >
Jak doma vypěstovat novou broskev?, 5.4.2024
V tom tvém odkaze ano to jsou květy zvonky. Takže na té fotce Havlise výše to je taky typ květu zvonek, a ne růžovitý? MH
Jak doma vypěstovat novou broskev?, 5.4.2024 Obsahuje fotku
Havlis.cz tam má na stránkách fotku Springtime. Když dám do googll vyhledávání obrázků a napíšu: blossom springtime peach... tak všude jsou růžovité květy. Springtime mám, zatím byl jeden plod, raná bělomasá broskva, ale neuchutnal jsem sežrala... celý příspěvek >
Jak doma vypěstovat novou broskev?, 5.4.2024
Bělomasá broskva Springtime má mít miskovité - tedy růžovité květy jako Ohenry. Asi překlep. Jinak jestli chce někdo zachránit starou broskvoň s minimem práce, tak si kupte broskvoň v kontejneru s nižší korunou třeba Red Haven to je jedno, a v... celý příspěvek >
Broskyne 2024, 4.4.2024 Obsahuje fotku
Pěkné fotky květů. A Co je to za květy na foto SRG II? Už zase byly záměny? Mi tu z jedné záměny kvete pravděpodobně Maria Bianca. Oproti všem těm Ohenry, SRG, Synfonií, Harca... a dalším odrůdám s pěknými růžovitými květy, má tato asi Maria... celý příspěvek >
Meruňky 2024, 4.4.2024 Obsahuje fotku
Pricia a Pisana se objevovala i v našich E-shopech. Ty další pěstují ve španělsku, tak zkuste. Jen jestli je tam opravdu mají, ne jen na papíře. Pricia je velmi raná a opakovaně vykazuje lepší odolnost na mrazy oproti Tsunami. Na fotce co... celý příspěvek >
Meruňky 2024, 3.4.2024
Perlecot a Magiccot a Windercot i Tsunami Arora zmrzly narašené v pupenech jsem chtěl napsat, nikoliv v poupatech - chybička. MH
Meruňky 2024, 3.4.2024
Našel jsem plůdky na Perlecot, přestože téměř zmrznul napučený už v poupatech přes zimu, takže ty ojedinělé květy co zbyly některé vydržely mrazy. Akorát Magiccot nemá asi nic, taky zmrznul už v poupatech. U tyrintosu jsem zahlédl 2 opožděné... celý příspěvek >
Meruňky 2024, 2.4.2024
Ty rouby na fotce vypadají nadějně, pěkně rovnoměrně raší. Farely rozkvetla ve snandardní době meruněk asi jako Leskora, o něco později o 3 dny cca rozkvetla Farbaly, odolnost v mrazech do květu je velmi dobrá u obou - plůdky tam prozatím... celý příspěvek >
Meruňky 2024, 1.4.2024
Díval jsem se na Pricii po mrazech, a našel plůdky každých 10-20cm, někde nic... podle typu větve - takže i když rozkvetla jako první (s Tyrintosem) tak nějakou odolnost Pricia má - možná i nadprůměrnou. Pricia má plody i v druhé mrazovější zahradě,... celý příspěvek >
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 31.3.2024
ULA z Uh. ostrohu - prostokořenný stromek z podzimu 2023 a už zakvetl. Podnož myslím že dělají na podnoži Myrobalán 29C - tedy jen středně rostoucí myrobalán než ten klasický. Plody stromek asi neutáhne, ale na ukázku se něco nechá kdyby... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika