Příspěvky uživatele - 32.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky 2024, 29.1.2024
ano je to risk. Minulý rok sa mi zo 4 paprík podarilo prezimovať len jednu. Stále mi ich napadali vošky. Nakoniec som ich dosť hlboko zrezala, takže boli potom aj bez lístia, a síce mi to pomohlo s voškami, ale 3 rastliny ten rez nezvládli. Tú jednu... celý příspěvek >
Paradajky pre r. 2024, 29.1.2024
Krásna rastlinka. Vždy keď kukám na vaše rajčinky premýšľam nad tou "podstielkou", to sú vaječné škrupinky? A to máte kvôli odrazu svetla alebo čomu? Ďakujem
Papriky 2024, 29.1.2024
Ďakujem. Určite to bolo skôr, ale zdá sa že som si to nezapísala. Myslím si že asi koncom decembra alebo začiatkom januára. Je to kayenská paprika. Zatiaľ im to svetlo stačí, aj bazalka ktorú tam mám veľmi pekne rastie a to vlastne ešte nebola na... celý příspěvek >
Paradajky pre r. 2024, 29.1.2024 Obsahuje fotku
Aj ja sa vytesujem z kvietku black prince
Papriky 2024, 29.1.2024 Obsahuje fotku
Super:-) ja tento rok klicim najprv na odlicovacich tamponoch, kazdy druh je na svojom tampone navlhcenom, prikrytom dalsim tamponom a to mam pri radiatore. Do tyzdna boli na niektorych klicky a tie som potom presadila do supresivnho vysevneho... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika