Příspěvky uživatele - 38.191

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sklizeň rajčat 2013, 25.1.2024
Vidím, že posuzování chuti rajčat je velmi ošidná disciplína. Jak je možné, že u vína každý pozná kvalitu a u rajčat nikoliv. Mně třeba bejbíno chutnalo a tornádo také chutí spíše lepší než horší. Pro Vás jsou chutná Ildi. Já je pěstoval, mám i... celý příspěvek >
Odrůdy rajčat, které už rozhodně nechci, 15.1.2024
Jestli si vzpomenete, tak dejte vědět, jak Vám chutnalo. Zajímá mě to z důvodu, že jsem na starty nedal dopustit
Rajčata 2024, 13.1.2024
Je nějaký chuťový rozdíl rajčat vypěstovaných pod umělým osvětlením a pod sluncem? Nabízelo by se, že ano. Zkušenost je jaká?
Jaká rajčata pěstujete, 13.1.2024
Nebyl jsem přihlášen, tak pod nickem Tastier F1 jsem měl v loni a světe div se, když jsem šel okolo utrhl jsem si hop raději než startF1 a to je co již co říci, velikost vyhovuje, nepraská, sice trochu tvrdší, ale chuť vynikající - přesto - Jak... celý příspěvek >
Jaká rajčata pěstujete, 13.1.2024
Tastier F1 jsem měl v loni a světe div se, když jsem šel okolo utrhl jsem si hop raději než startF1 a to je co již co říci, velikost vyhovuje, nepraská, sice trochu tvrdší, ale chuť vynikající - přesto - Jak Vám chutnala ta Zlatava se srovnáním... celý příspěvek >
Nový web, 12.1.2024
Díky. Již jsem objednal semena, takže letos otestuji 6 druhů nehybridních rajčat a jde mi o chuť a šťavnatost.
Nový web, 12.1.2024
Taky již hledám přes google. Myslel jsem bláhově, že se něco změnilo k lepšímu. Díky všem
Nový web, 8.1.2024
Jsem tu asi po roce a vidím nový web, nebo se to tak tváří. Zajímalo mne rajče zlatava. Zadám do vyhledávání a zase nic. Plno sekcí se stovkama komentářů, ale že by to našlo pouze ten komentář, kde je uvedeno zlatava, tak to ne a nebo to... celý příspěvek >
Odrůdy rajčat, které už rozhodně nechci, 8.1.2024
já měl 3 rajčata z permasemínek a všechno byl propadák. Zkouším, zda najdu dobré rajče nehybrid Tato sekce které rajče nechutná je zajímavá, ale někdy jsem dost překvapen, že někomu chutnají rajčata Ildim, marzano, atd a nebo nechutnají starty,... celý příspěvek >
Odrůdy rajčat, které už rozhodně nechci, 8.1.2024
Tastier jsem zkoušel v loni a byl jsem nadšen z chuti. Dokonce jsem po něm šáhnul raději než po startuF1, který pěstuji již dobrých 30 let a to je co říci. U tastier rajčete bych snad jedině pomluvil silnější slupku, ale nepraská, nepadá.l.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika