Příspěvky uživatele - 230.40

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tykev k roubování melounů, 30.10.2022
Pred tremi lety jsem vysadil take tykev fikolistou od firmy Dobrasemena dopadlo to jak pise pani     napsal jsem panu Gajdoštinu majitel firmy dobrasemena odepsal  u nas nelze vypestovat plody      muzete mu... celý příspěvek >
Tykev k roubování melounů, 29.10.2022
 V nasich klimatickych podminkach neni mozno se dockat plodu tykve fikoliste semena se pouzivaji jen jako sazenicky k roubovani    zadnou chybu pri pestovani jste neudelala       vasek
Paprika Rodrigo, 7.10.2022 Obsahuje fotku
Paprika skleníková španělská odrůda LEANTA, která byla vyryta ze skleníku a zasazena do kbelíku za účelem místní výstavy zahrádkářů, která se konala 1.10.2022. VASEK5
Paprika Rodrigo, 29.9.2022 Obsahuje fotku
Děkuji pánům Walterovi a MILANU HP za pochvalu a posílám další papriky. První foto žlutá skleníková ILAGA, bylo foceno 4.září, druhé foto foceno 28.9.2022 odrůda skleníková PANACHE od firmy DOBRÁSEMENA. Největší paprika měla váhu 34dkg, výška 18cm a... celý příspěvek >
Škůdce nemoc?, 4.9.2022 Obsahuje fotku
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, jestli někdo ze zahrádkářů nebo vinařů neví, co je to za nemoc nebo choroba? Děkuji za rady.
Paprika Rodrigo, 4.9.2022 Obsahuje fotku
První a druhé foto je skleníková odrůda QUADRATO D´ASTI ROSO. Největší paprika měla 28dkg. Semena jsou od české firmy Dobrá semena. Třetí foto je polní paprika bulharská MADAL RED. Poslední dvě fota jsou feferonky, název neznám, protože jsou semena... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 28.8.2022 Obsahuje fotku
Letošní rok se mi moc nevydařil pěstování paprik ve skleníku.Na záhoně je to lepší.Začatkem června bylo chladno, koncem června velké horko a proto opadalo hodně květu.Prvni dve fotky je skleníková odruda paprik Schalamon, dalši dvě fotky je polní... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 6.5.2022 Obsahuje fotku
Sazenice paprik jsou připravené na sadbu do skleníku a foliovníku, které budu sadit zítra. Foto 6.5.2022. VASEK5
Paprika Rodrigo, 2.4.2022 Obsahuje fotku
Sazeničky paprik jsou už dostatečně velké, foto 30.3.2022. Chtělo by je přesunout do nevytápěného skleníku na poličky, ale počasí se pokazilo. Zatím musí být stále doma za oknem. VASEK5
Nerostoucí melouny, 8.2.2022
Loni poprve jsem taky skousel roubovat melouny na tykev fikolistou na poprve nic moc muzete napsat jakou metodu jste pouzival jeden meloun vodni černy jsem narouboval na cukinu zlutou poddlouhou obal byl zluty kulaty vnitrek mirne nacervenaly... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 24.1.2022
Taky namacim do destove vody aje jen 12hodin kdyz je namacim 24hodin  tak nektere odrudy maji vetsi klicek a pri manipulaci se mi nektere klicky ulamovaly helmicky odtranuji pinzetou ze zmacknu seminko Ne na plocho ale do... celý příspěvek >
Ošetření obnaženého kmenu, 23.1.2022
Ocelovym kartacem poradne oskrabat a zatrit stromrovym balzamem
Paprika Rodrigo, 22.1.2022 Obsahuje fotku
První várku semen paprik jsem vysadil 11.1.2022 a za týden začaly klíčky nadzvedávat zem, po 10ti dnech jsou už semenáčky venku. Odrůda Rodrigo, Saskia, Rubika a Schalamon. Vysazuji do starého jogurtovače, kde se vejdou 4 kelímky od pomazánkového... celý příspěvek >
Dlouhodobé skladování slivovice, 17.1.2022
Pode me zkusenosti 20 roku stara slivovice stratila aroma svestek byl citit jen lich  ale muze to byt u vas jine dulezite je ze chutna
Rajčata 2021, 2.1.2022
15kg se mi zda byt moc na prosinec nebo ze by to byl   preklep na15 dk   to nevim chtelo by to foto
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika