Příspěvky uživatele - 168.243

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vyber a umiestnenie jabloni (a dalsich) - zacinajuci zahradkari, 30.10.2023
prosim Vas, este malu otazku mam, myslite si ze ked kupim Matcino na M26, bude z toho ctvrtkmen? Pisu ze je to zakrslik az ctvrtkmen a ja by som chcela ten ctvrtkmen. V inom obchode ho maju na A2 a to je 6 metrov v dospelosti, to mi pride zas uz moc.... celý příspěvek >
Vyber a umiestnenie jabloni (a dalsich) - zacinajuci zahradkari, 29.10.2023
Ste uzasna, dakujem
Vyber a umiestnenie jabloni (a dalsich) - zacinajuci zahradkari, 27.10.2023
Ďakujem za uzitocne info a za doporucenie odrudy, na tejto stranke ludia hodne chvalili Kordiu, tu som chcela tak by som asi hladala kompatobilnu kamosku k nej. Ja som prave ranu tresen nechcela, lebo tchyne ma na zahrade ranu a celu ju vzdy zozeru... celý příspěvek >
Vyber a umiestnenie jabloni (a dalsich) - zacinajuci zahradkari, 24.10.2023
Pekny den, rada by som Vas tymto poziadala o radu. Zakladame si na pozemku zahradu, mame k dispozicii 1200 m2 a nadmorska vyska 235 m.n.m., lokalita Zbečno. V nasledujucich 14 dnoch chceme zasadit dve jablone - asi letni a podzimni, dve tresne... celý příspěvek >
Pavučinky na kávovníku, 18.8.2023
Takže tam vlastně proběhl příběh a mělo by to být v pořádku 😊. Uvidíme co bude... Děkuji
Javor - proč schnou listy, 26.6.2023 Obsahuje fotku
Na jaře krásně obrostl a teď mu schnou konečky nových listů, proč? Poradíte prosím co s tím?
Olendr žloutnutí listů, 4.6.2023
Myslela jsem, že právě má rád slunce. Zkusím jo přendat do polostínu. Čím hnojíte? Používám Kristalon gold,. Děkuji
Olendr žloutnutí listů, 4.6.2023 Obsahuje fotku
Poradíte prosím jak zabránit žloutnutí listů Oleandru?
Olendr žloutnutí, 4.6.2023 Obsahuje fotku
Poradíte prosím jak zabránit žloutnutí lustů Oleandru?
Meruňka vadnoucí listy, 7.5.2023
Ořezat jen teď nebo i během léta, kdyby se postižení objevilo znovu?
Meruňka vadnoucí listy, 7.5.2023
Sehnala jsem Signum, tak snad pomůže. Po ořezání se bude stříkat vlastně jen dřevo, listů moc nezbyde. Podle rad níže ošetříme ještě cca dvakrát. Na úrodu se budeme těšit možná příští rok...
Meruňka vadnoucí listy, 6.5.2023
Ještě prosím... příštírok ji mám postříkat preventivně již ve květu? Čím vším stříkáte na jaře?
Meruňka vadnoucí listy, 6.5.2023
Nemám se tedy bát ořezat razantně, napadených je totiž většina větví. Moc jí toho nezbyde, ale buď a nebo...
Meruňka vadnoucí listy, 5.5.2023
Když na ní koukám, ořezat je potřeba alespoň polovina větví. Snad ji zachráníme. Moc děkuji
Meruňka vadnoucí listy, 5.5.2023
Zítra koupím přípravek a postříkáme. Nemám žádný vyzkoušený, pohledám něco na bázi bio...?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika