Příspěvky uživatele - 137.91

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vláha a hyacinty, 3.11.2008
povězte: Snášejí hyacinty sucho? Zasadila jsem 2x po 3 cibulích dosti drahých, takže jsou v košíku i v králičím pletivu  (dle zdejších rady) a teˇty nervy: Jsou blízko břízy, která dost vysušuje půdu. Jinam nemohly, tam už je polstín. Díky F.T.
cibulky se zblaznily, 3.11.2008
Cibulky jako cibulky: Stejná půda, stejné vysazování... tak proč ne? O ředkvičkách nic...- co to vlastně je? Hlízy? F.T.
Jak se jmenuje?, 4.9.2008
Podle levého obrázku by to mohl být Pryšec tvarohožravý L.. Na levém obrázku nechal prázdnou krabičku. Bílé zbarvení okrajů listů je způsobeno vápníkem, jehož zdrojem je právě polotučný tvaroh.  Pardon.
Hebe zimní pokrývka, 4.9.2008
musí být?  Keřík stálezelený neopadavý, přicestovavší z Nového Zélandu... můj kvete výrazně modrofialově, běžné jsou bílokvěté... Máte někdo zkušenost? F.T.
Buddleia bush, motýlí keř, 4.9.2008
Bude to opravdu Škumpa, obrázek sedí - a zvlášť popis LISTŮ: Popis: keř listnatý opadavý, tvar deštníkovitý, listy střídavé, lichozpeřené, okraj listu pilovitý, květenství lata, plody peckovice, rychle rostoucí, solitéra, snáší znečištěné ovzduší, s... celý příspěvek >
prosím, co je to za kytku, 2.9.2008
To je pravda, ty velkokvěté "americké" mají oddenky a ty koukají ze země a líbí se jim, když jim z nich odstraním vápnitým dolomitem mech. Cibulku má např. "Kosatčík" (tak jsem koupila) a ten má menší květ a teď PO ODKVĚTU VYPADÁ... celý příspěvek >
Buddleia bush, motýlí keř, 2.9.2008
P.S. Nebo to není Buddleia? F.T.
Buddleia bush, motýlí keř, 2.9.2008
Dostala jsem před pár lety kus podzemního výhonu, teď už má asi 3 metry, je ohromně košatý, vlastně strom. Teď má červené "svíčky", které vydrží přes zimu. Listí napodzim pěkně zčervená. Vyrábí výhony kus dál od kmene, cestují nejdřív pod... celý příspěvek >
Hyacinty, 2.9.2008
Mám velmi drahé cibule zlato oranžového a hnědočerveného hyacintu a nevím, zda je konzumují hryzci a mají-li se tudíž sázet do košíku? A jestli ano, jak na to, jak velký košík na 3 nebo 6 cibulí? Opravdu tam ta zvířátka nenalezou zeshora? F.T.
Jak je to s růžemi?, 2.9.2008
Proč se mají vysazovat na dušičky? Když tedy teď 4 minirůže předpěstuji v bytě v květiváči a potom v říjnu rozesadím na záhon, bude to špatně? Časné jarní přesazení mělo vždycky úspěch, ale jak je to s podzimním pravidlem? Díky znalcům, F.T.
Poznáte ji?, 2.9.2008
Na tom levém obrázku a úplně vlevo se pár listů leskne jako listy bergénie. Stále zelené stínomilky, na jaře kvete růžovými hrozny. F.T.
Peruánský narcis, 2.9.2008
Teď právě na záhoně vyrazil stonek se dvěma květy (zatím), když už jsem se loučila s úspěchem. Dole má pár "narcisových" úzkých lístků. Asi 2 o měsíce se opzdil, možná proto, že cibule byla cca 18 cm hluboko? Zářiový kvítek. F.T.
Aku sekačka, zkušenosti, 18.7.2008
Malé Varování: Zakoupila jsem akumulátorovou sekačku u Mountfielda, úžasný stroječek, do ruky lehounký.  Jenomže měla potíže se šťovíkem a se silnějšími stébly květů trav, a to teda nevím, až by došlo na kopretiny. Upižlala asi 4 metry čtvereční... celý příspěvek >
Jiřina reaguje na slunce/teplo, 18.7.2008
Jiřina je spíše stíno - polostínomilná rostlina. Moje teď kvetou úplně zanořené do lesa, slunce tak 4 hodiny. Třeba je té vadnoucí horko.
Peruánský narcis, 17.7.2008
Tak to jste celkově zvítězili, mně nevyrostla ani stopička. Podezření mám na nenažrance hryzce nebo špatnou cibuli. Že jsem jí tam v tom obchodě nenechala... byla poslední, a ten obrázek tak lákal.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika