Příspěvky uživatele - 108.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 17.7.2023
Ahoj, krtek je blbec a vleze do jakékoliv pasti bez problému. Problém je chytrý hryzec vodní, je opravdu chytrý. Na jakékoliv narušení nory reaguje zahrabáním a udělá si následně cestu "okolo". Ale stejně jsem ho dostal. Otevřel jsem chodbu, vložil... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 19.4.2021
Dobrý den, bylo by možné zveřejnit onenen postup, fotografie a např. plánek? Vaše udírna s krbem se mi velmi líbí, ale nemohu už po několikáte najít nějaké pokračování. Byl bych Vám velmi vděčný. Zdraví Jan Juřena, jeniksss@seznam.cz
Volya LLC DVUSHKA, 20.11.2019
Prosím vás, přestaňte tady říkat takové nesmysly, že polykarbonát nepropouští UV záření. Polykarbonát zachycuje UV záření sice víc než obyč sklo, ale to je totálně zanedbatelné. Mohou to pocítit rostliny, třeba v Austrálii, kde chybí ozón, jsou tam... celý příspěvek >
Weibang 536, 18.5.2018
Dobrý den, chtěl bych se poradit. Mam sekačku Weibang 536 motor B.S a už podruhé odešla zapalovací cívka. Poprvé oprava ještě v záruce, ted cena opravy 2850. Sekačku jsem koupil na doporučení a ted jsem zklamanej. Nevim jestli nedelám něco špatně,... celý příspěvek >
Úhyn vinné révy, 16.7.2016
To si nemyslím, v květináči byli u jižní strany domu kde do nich pražilo docela dost. Takže na slunce byli zvyklé. Ještě by mě zajímalo jestli znovu obrazí příští rok?kořeny už měli pěkné.
Úhyn vinné révy, 15.7.2016
Z květinače do louky asi před měsícem. Tahle ještě bojuje zbytek už zašel
Úhyn vinné révy, 15.7.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den nevíte někdo co se mohlo stát? Po přesazení do země bylo po týdnu po ní. Zcela a zašla... Přikládám foto
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika