Příspěvky uživatele - 59.207

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Třešeň, 19.5.2022
Ne nebyl- pouze na zimu nabíleno vápnem. ivanHorseman
Elektrická motorová pila - kterou?, 6.5.2022
Před cca 3 roky jsem synovi koupil Makitu elktrickou s podélným motorem. Lišta tam byla cca 35 cm a je přímo nadšený. Občas si ji od něj půjčí, pořežu co potřebuji a vyčistím mu ji a vrátím. Dělá se i ve verzi Dolmar / jen jiná barva/ ale syn má i... celý příspěvek >
Prořezání při přesazení, 2.5.2022 Obsahuje fotku
Dobrý den, objevil jsem na konci zahrady mladý stromek ořešák- odhaduji cca 5 roků- viz foto. Vyska je cca bez misy 2,5 - 2,7 metru. Pred 2 dny presazen ze zeme do cca60 l nádoby. Mel bych jej orezat nyní nebo pockat na cca cerven kdy se většinou... celý příspěvek >
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 5.4.2022
Možná bych poopravil to... drobná bitva s přírodou... na - příroda byla vůči nám milostivá. Také jsem pendloval mezi tepoměrem a meruňkami a snad se letos něco urodí. IvanHorseman
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika