Příspěvky uživatele - 109.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rucna pilka, 11.3.2021
Zubat je vo verzii 5,5 zub / 30 mm, 7,5 zub /30 mm a 10/ zub na 30 mm.  Ak 14 zub je len pre bonsaje, tak mam možnosti bud pílku vymeniť za 10 zub, alebo nechať 7,5 zub. Doteraz som používal otacavu pílku, a pilovým listom, ktorý... celý příspěvek >
Rucna pilka, 10.3.2021
Presne toto je moj problém.  Prišla mi domov pílka F180 7,5zub/30mm a prekvapila ma velkosť zubov na pílke. Rezať som s nou neskúšal, nechcem rozbaliť, aby som pre prípad mohol vrátiť.  Teraz uvažujem, či si objednať k pílke... celý příspěvek >
Rucna pilka, 10.3.2021
Vdaka za odpoveď, počet zubov nemusíte počítať, su uvedené na čepeli pílky v rámčeku.
Rucna pilka, 9.3.2021
p Vysloužil - viac krát ste na fóre spomenuli, že mate pílku silky, ktorú používate najradsej.  Aky konkrétny model a s akým počtom zubov na 30 mm máte vy?
Rucna pilka, 8.3.2021
Možno mi tu niekto poradí - objednal som si pílku silky F 180 - 8, avšak prišla mi pílka F180 - 7,5. Chcem sa spýtať, je medzi nimi rozdiel? Na stránkach vyzerajú rovnako, a teraz neviem, či ide o rozdielny model, alebo ide o jednu pílku,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika