Příspěvky uživatele - 100.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ze slepice teče voda, 14.2.2016
Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Slepice má velký předek, když jsem jí chytla, abych jí prohlédla a otočila jsem jí na bok, nebo hlavou dopředu, tak jí ze zobáku vytékala voda, chvílemi i zrní.Můžete mi někdo prosím poradit, co s tím?... celý příspěvek >
Kohoutek, 6.9.2015
Dobrý den, prosím Vás uměl by mi někdo poradit? Dneska když jsem šla čistit mladým kurník, tak 1 kohoutek se choval jako kdyby špatně viděl nebo mněl migrénu.Šel rovně a zničeho nič začal jít do strany, pak se zastavil celý se oklepal a šel najednou... celý příspěvek >
Vejce, 12.7.2015
Kočinky, určitě jsem to popletla. :-D
Vejce, 11.7.2015
Dobrý den, mám koupené nové hnědé slepičky a vychovaných, ne ještě dospělích 7 slepiček + 1 kohoutka (jsou různých barev a 3 znich jsou Kočenky). Bylo mi porazeno spojit je a kohoutka si též ponechat. Můžou se pak používat vajíčka i ke... celý příspěvek >
Co je špatně?, 29.6.2015
Tak HURÁ, už spí 11 slepic na hřadě.Jen ještě 4 slepice, které jsme vyhnali z okna nechtějí na hřady. a okno jsme jim zatím raději zadělali.
Co je špatně?, 18.6.2015
Mám hřady rovně, proč mají být nakloněné?
Co je špatně?, 17.6.2015
Děkuju za radu, po zamezení přístupu do hnízd a té díry vedle hnízd si začli hledat místo na spaní jinde. Začali lozit na horu k hřadům.Včera ještě spala na hřadu jenom pořád ta 1 slepička a všichni ostatní se mačkali na placu pod hřady a dneska už... celý příspěvek >
Co je špatně?, 15.6.2015
Koupili a doufám, že na to přijdou. Když jsme měli slepičky před tím, tak hřadovali na krajích hnízd. Tak jsme si na tom dali tentokrát víc záležet, tak doufám, že hřadovat začnou, tam kde mají. :-)
Co je špatně?, 15.6.2015
Myslíte, že by bylo lepší to popeliště dát kousek do země a nebo ho můžu nechat takhle položené pod stříškou?
Co je špatně?, 15.6.2015
Děkuju. :-)  Deska pod hřadama je slabá, ale leží na tvrdé polici a je přidělaná hřebíky, to jen, aby měli větší plac pod hřady a tvrdou velkou desku jsme neměli, tak jsme improvizovali. Manžel udělal takový bitelnější stoleček a na něj... celý příspěvek >
Co je špatně?, 14.6.2015 Obsahuje fotku
Dneska jsme slepičkám venku vyrobily i popeliště, snad budou spokojeni. :-)
Co je špatně?, 14.6.2015 Obsahuje fotku
Už jsme to u těch hřadů dneska upravili, snad jim to bude vyhovovat. Vymýšlíme podle materíálu a toho už zrovna moc není. Takhle to vypadá po úpravě, přikládám fotku.  CHtěli jsme původně předělat hřady, ale špatně se do té zdi vrtá.
Co je špatně?, 14.6.2015
Když jsme měli před rokem slepice, tak měli víc hnízd i výš, ale snášeli jenom do jednoho dole v rohu a na těch vyšších krajích hnízd hřadovaly, ale nesnášeli, proto jsem to vymyslela takhle, abych to vyzkoušela trochu jinak. Hrany jsou trošičku... celý příspěvek >
Co je špatně?, 13.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý večer, ráda bych se zeptala, co je špatně, když mi nové kuřice nechtěji spát v hřadách a radši se v máčknou do rohu a tři do hnízda. Když je na hřad vysadím, tak seskočí. Děkuju ra radu. Edit
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika