Příspěvky uživatele - 18.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
vrba, 9.5.2007
vrbové proutky se zasadí šikmo do půdy-ne kolmo,ve dvou řadách při sobě.jedna strana vlevo,druhá vpravo a zaplétají se do sebe,jako když chcete vytvořit mříž.nezapomeňte hojně zalévat.
Husqvarna, 8.5.2007
Je mi líto, že jsem si nepřečetl Vaši reakci dříve, protože toto téma mě opravdu zajímá. V prvé řadě se omlouvám za chybu, cena v Německu byla 430 a ne 340 Euro a pilu nekupoval kamarád pro mě. Jen jsme se o ní bavili když mě s ní viděl v práci,... celý příspěvek >
Husqvarna , 5.4.2007
Ranchera jsem koupil nedávno a při výběru jsem zvažoval a poslouchal spousty názorů. Nakonec jsem udělal dobře. Co se ceny týká, nechápu zastoupení HQ v Čechách a jejich cenovou politiku. Pilu, kterou nabízejí za 17 tis. jsem koupil za necelých... celý příspěvek >
Liliovník tulipánokvětý, 28.10.2006
Mám s pěstováním liliovníku tulipánokvětého poměrně velké zkušenosti, takže s připojím k diskusi - stromu se v našich klimatických podmínkách daří relativně dobře, dokáže růst od téměř ve všech půdách, s výjimkou hodně suchých a naopak mokrých.... celý příspěvek >
Jahody ze semen, 30.7.2006
Děkuji za radu.Já si přivezla semena z Kréty a tam se dají, vzhledem ke klimatickému podnebí, sít celý rok.Před měsícem jsem zasela pár semínek,bohužel do země,a každý den sleduji,zda se tam něco objeví.Jsou tam 2 sazeničky caa.3 mm., jinak samý... celý příspěvek >
Jahody ze semen, 12.7.2006 Obsahuje fotku
Poradí mi někdo, kdy a jak sázet jahody ze semen? Předem děkuji za odpověď..
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika